Instagram görüntülü arama nasıl yapılır

Instagram uygulamasına görüntülü arama eklendi. Türkiye instagram kullanıcılarının da kullanımına açılan yeni özellikle artık görüntülü sesli arama yapabilirsiniz. Eğer arama çıkmıyorsa yazınız.

Instagram görüntülü arama nasıl yapılır
müşteri hizmetleri

Instagram' ın uzun zamandır görüntülü arama özelliğini sunmasını bekleyen kullanıcılarına sevinecekleri bir haberimiz var. Instagram görüntülü konuşma özelliği nihayet geldi.

Yurt dışı sitelerine düşen görüntülü görüşme görselleri güncellemenin başladığını gösterdi. Şu an Türkiye kullanıcılarına ulaştı. Bazı kullanıcılara ulaşmadı. Ama ulaşmayacağı anlamına gelmiyor. Belki gün içerisinde veya bir kaç güne gelebilir.

Instagram geçtiğimiz günlerde IGTV adında bir yeniliği tanıtmıştı. Önemli bir video paylaşım köşesi olarak çıkan bu özellik henüz geliştirme aşamasında devam ediyor. Sık sık güncellemeler yapan instagram bu seferde görüntülü arama özelliğini çıkardı.

Instagram görüntülü görüşme nasıl yapılır?

Görüntülü konuşma yapmak istediğiniz kişi ile daha önce yaptığınız mesajlaşma alanından yapabilirsiniz. Kısaca Instagram uygulamasını açınız. Sağ üst kısımdaki direk mesaj yani uçurtma simgesine dokunun.  Daha önce mesajlaştığınız kişiye dokunun. Sonra sağ üstte kamera simgesine dokunun

Instagram görüntülü arama nasıl yapılırInstagram görüntülü konuşma nasıl yapılırInstagram görüntülü görüşmeInstagram görüntülü arama 

Instagram görüntülü arama yapılamıyor veya görüntülü arama çıkmıyor diyenler için telefon modeli ile yorum bırakabilir.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 20:49
müşteri hizmetleri