Instagram güvenlik kodu gelmiyor 2018

banner186

Hesabıma giremiyorum. Instagram' da giriş yaparken güvenlik kodunu gir yazılı bir ekran geliyorsa ve kod telefona ya da e-posta adresine gelmiyorsa çözümü haberimizde.

Instagram güvenlik kodu gelmiyor 2018
Müşteri Hizmetleri 19 Aralık 2017 Salı 12:47

banner192

Son yıllarda hızla büyüyen Instagram' ın büyüdükce sorunları da büyüyor. Facebook' a göre daha az iletişim kısmı barındıran instagram'  ın yardım sayfası şu an için çok yetersiz bir durumda. Sürekli herşeyi aynı başvuru formundan göndermeye yönlendiriyor. Bu yüzden de sağlıklı bir iletişim yapılamıyor.

Instagram hesabıma erişim yapamıyorum, Instagram açılmıyor, Instagram şifremi unuttum, e-posta şifremi unuttum, mail adresime erişimin yok, hesabım çalındı nasıl geri alınır, telefon numarası ekleyemiyorum, telefon numaramı kaldıramıyorum, telefon numarası değiştirme hatası alıyorum, mobil kod gelmiyor, e-posta adresime güvenlik kodu gelmiyor, telefonuma güvenlik kodu gelmiyor ve diğer sorunlar için çözüm önerisi tek bölümden daha sağlıklı. 

Instagram destek hattı

Yukarıdaki belirttiğimiz sorunlar için ve genel sorunlar için aşağıdaki yöntemi ve help.instagram.com/contact/151081798582137 adresinden instagram iletişim kanalını deneyebilirsiniz.

Not: Aşağıdaki iletişim bölümünde genelde "Instagram yardım merkezi" ekrana geliyor. Eğer bizimdeki gibi bir seçenek ekrana gelmediyse yardım merkezindeki seçenekleri veya önerdiğimiz "Teknoloji destek hattı" aranıp uzak bağlantı veya kullanıcı adınızla işlem yaptırabilirsiniz.

Instagram iletişim formu

Kod mail adresine gelmiyorsa! Instagram uygulamasına giriniz. Kullanıcı adınızı yazıp "Giriş yapmak için yardım al" dokunun. Sonrasında "Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var" dokunun. Başvuru formu açılacak.

Instagram güvenlik kodu gelmiyor kesin iletişimInstagram güvenlik kodu gelmiyorInstagram iletişiminstagram müşteri hizmetleri

Uyarı! Instagram uygulaması üzerinden başvuru da aşağıdaki ekran geliyorsa anlayınız ki iletişime geçemeyeceksiniz. Hesaba giriş yapmış bir hesap üzerinden deneyiniz.

instagram destek hattı

Instagram güvenlik kodu telefona gelmiyor / güvenlik kodu e-posta gelmiyor sorunu için Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası ve Instagram destek hattı resmi olarak bulunmamakta. Sadece özel kurumsal şirketler tarafından hizmet verilmekte. 2018...

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Rabiya - 4 ay önce
İnstagramıma giremiyorum bir sorunla karşı karşıyayım kod istiyor kod geliyor ama bir sorun oluştu diyor aynı zamanda hesabım devre dışı bırakıldı anlamıyorum bu kadar kullanılan instagram da nasıl böyle sorunlarla karşılaşabiliyoruz
Avatar
nurlan_eyvazli - 2 ay önce
Instagrama giremiyorum girirken subhe yaraniyor bana yardim edin