Instagram hacklendi mi!

Instagram' da büyük takipçi olan hesaplar çalındı. Bazı önemli hesapların hacklenmesi nedeniyle instagram' dan açıklama geldi. Instagram hacklendi! E-posta hesapları çalındı.

Instagram hacklendi mi!
banner192

Son yılların en popüler fotoğraf paylaşım sitesi Instagram' dan bugün açıklama geldi. Neredeyse "hacklendik" abooo! Instagram' da çıkan güvenlik sorunun detayları neler? Kullanıcılar etkilendi mi? Çalınan hesap var mı? 

Facebook tarafından büyük paralarla alınan ve yatırımlar yapılarak büyüyen Instagram' ın bu güvenlik açığı kullanıcılarını tedirgin etti. Bazı hesapları çalınan kullanıcılar Instagram müşteri hizmetleri veya instagram iletişim kanallarını aradı. Tabi telefonla iletişim ne yazık ki bulunmuyor.

Instagram hackleme açıklaması

facebook müşteri hizmetleri
 Instagram hacklendi mi!

Kısa süre önce Selena Gomez' in hesabının çalınması ve yine büyük takipçi hesaplarında bu sorunla karşılaşması Instagram' ı açıklama yapmak zorunda bıraktı. www.andronova.net

Instagram' dan açıklama API' de bulunan zafiyeti bulan hackerlar istediği e-posta hesaplarına, özel bilgilere ve cep telefonlara ulaşabiliyorlar. Ama şu an bu açık kapatıldı. Hesap bilgileri ve şifreler güvende.

Instagram hesabında güvenlik

Çok sayıda yüksek hesapların hacklenmesinden sonra çoğu kullanıcı güvenlik adımlarını incelemeye başladı. Acaba instagram hesabımı nasıl güvene alabilirim? İki adımlı doğrulama yöntemi güvenlikte en önemli adım. Uyarı olarakta her cihazdan instagram hesabınıza girmemeniz ve güvenilmeyen sitelere hesabınıza erişim izni vermemeniz.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2017, 01:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
h.erdemmmmm
h.erdemmmmm - 10 ay Önce

bu hesabı al

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status