Instagram hareket yüklenemedi (çözümü)

Instagram kullanıcıları akşam saatlerinde ve gece saatlerinde bir hatayla karşılaştı. Hareket yüklenemedi instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu error gibi uygulama açılmadı.

Instagram hareket yüklenemedi (çözümü)
müşteri hizmetleri

Instagram kullanıcıları gece saatlerinde bir hata mesajıyla karşılaştılar. Bu hata nedeniyle bazıları instagram hesabına giremiyordu, bazıları ise fotoğraf gönderemiyorum "Bilinmeyen bir ağ hatası" oluştuğunu belirtti. Sorun yaklaşık bir - bir buçuk saat kadar sürdü. Sonrasında kendiliğinden çözüldü.

Instagram hareket yüklenemedi nedir? Hata sanki internette erişiminiz yokmuş gibi davranıyor. Anlayacağınız serverlara erişimde sıkıntı oluştu. Türkiye dahil önemli bazı ülkelerde instagram' a kısa süreliğine ara ara erişim sorunu görüldü.

UYARI: Hatanın kullanıcılar kaynaklı olmadığını belirttik. Beklemeniz gerekmekte. İlerleyen saatler veya bir gün geçtiğinde devam eden hatalar için aşağıdakiler denenebilir. Bize yazmak isterseniz detaylı ekran görüntülü yorum bırakınız.

Hareket yüklenemedi instagram çözümü

Uygulamadan video ve fotoğraf gitmiyor ve gönderilemedi hatasıyla karşılaşanlar ilerleyen saatlerde deneyerek erişim yaptıklarını gördüler. Olurda hala bu sorunla karşılaşanlar varsa kısa olarak bazı önerilerde bulunacağız.

  1. İlk denemeniz cihazı kapatıp açmak.
  2. Başka instagram hesabınız varsa onlada deneyin. Başkasının hesabı olabilir.
  3. Telefonu değiştirip başka cihalarda deneyin.
  4. İnternet' e erişimi mobil veri / hücresel ağ yani operatörden yapanlar wifi üzerinden denesin. Yapanlar ise tam tersini denesinler.
  5. VPN özelliği olan tarayıcıları deneyiniz. Örnek Zenmate, Opera veTunnerbear.
  6. Her zamanki gibi DNS de denenebilir.
  7. Instagram uygulamasını silip yeniden yükleyiniz.
  8. Uzun zamandır hata devam ediyorsa örnek günler haftalar... telefonda sorun varsa cihazı sıfırlayın.
  9. Hesapta sorun varsa hesap dondurma yapınız. 24 Saat bekleyip açınız.

Instagram hareket yüklenemedi (çözümü)

Instagram hareket yüklenemedi çözümünde dondurulan instagram hesabını 24 saat veya yakın bir saat diliminde açınız. Birde gizli hesap olarak seçip deneyiniz.

Instagram hareket yüklenemedi ne demekhareket yüklenemedi instagram

Instagram hareket yüklenemedi iPhone Android, LG, Xiaomi, Sony ve Huawei telefonlarda görülmesinde ilk önce önbellek temizlenerek denensin.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 03:48
müşteri hizmetleri