Instagram hesabım Google gözükmesin gizli hesap nasıl açılır?

Instagram hesabım Google gözükmesin gizli hesap nasıl açılır? Google' den Instagram profili nasıl kaldırılır? Google Instagram paylaşımlarını kaldırma nasıl kaldırılır silinir? Instagram hesabım Google da gözükmesin çıkmasın.

Instagram hesabım Google gözükmesin gizli hesap nasıl açılır?
müşteri hizmetleri

Google' den Instagram aramalarını kaldırma silme nasıl yapılır? Instagram profili Google' den nasıl kaldırılır? Instagram profilim Google' den nasıl kaldırılır? Google' de görülmesini istemiyorum ne yapmalıyım? Instagram hesabım, fotoğraflarım ve videolarım Google' de çıkıyor görülüyor nasıl kaldırılır silmek için başvuru adresi.


Instagram hesabım Google gözükmesin gizli hesap nasıl açılır?


Instagram görüntülerimi Google' den nasıl kaldırabilirim? Instagram hesabınızı bir web görüntüleyicisi ile oturum açtıysanız, (bilgisayar ve ya mobil tarayıcıdan) profilinizin ve görüntülerinizin erişim hakkı engeli olmadığından, görüntüler Google arama sonuçlarında görülebilmekte.

Instagram profilinizin, fotoğraflarınızın ve videolarınızın Google' da görünmesini istemiyorum diyorsanız, Instargam hesabınızı gizli hesap olarak ayarlayabilirsiniz.

Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılanlar silindiğinde, Google' den kaldırılması zaman alabilir. Örnek Instagram hesabınızı silseniz dahi bu şekilde olacaktır.

Eğer Google' den açıl kaldırılmasını istiyorsanız, yasal ve özel bir nedeni veya kararı Google' ye göndermeniz gerekebilir. bu adresten google.com/webmasters/tools/removals Google ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram' da gizli hesap nasıl açılır? Instagram uygulamasında sağ alt tarafta yer alan profil simgesine dokununuz. Açılan bölümde üst tarafta yer alan "Ayarlar" simgesine dokununuz. Seçenekler bölümünden "Gizli Hesap" seçeneğini aktif ediniz.


Google aramalarından Instagram fotoğraflarımı nasıl kaldırırım profili gizleme ayarlarıInstagram hesabım Google gözükmesin gizli hesap nasıl açılır?
Instagram fotoğraflarımı Google gözükmesin
 
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 16:24
müşteri hizmetleri
YORUMLAR