Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor

banner186

Instagram çalındı nasıl şikayet edebilirim? Çalınan Instagram hesabını geri alma. Instagram şikayet. Instagram hesabımda izinsiz paylaşım müşteri hizmetleri

Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor
Müşteri Hizmetleri 12 Ağustos 2016 Cuma 19:11

banner192

Birisi Instagram hesabımda paylaşımlar yapıyor nasıl engellerim? Instagram hesabımda uygunsuz içerikler paylaşılıyor. Uygunsuz video resimler fotoğraflar paylaşılıyor ne yapmalıyım? Instagram hesabım çalındı nasıl şikayet edebilirim? Çalınan Instagram hesabını geri alma. Instagram şikayet hattı. Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor müşteri hizmetleri 2016.

Instagram hesabınıza girmeye çalıştığınızda giremiyorsanız, sizin adınıza birisi sakıncalı içerikler paylaşıyorsa ve yorumlar yazıyorsa malum Instagram hesabınız çalındı anlamına geliyor. Bazı durumlarda hesaba virüs bulaşmış olabiliyor. Çözüm için aşağıdaki önerilere kulak veriniz. Instagram hesabınıza erişim yapıyorsanız hemen şifrenizi değiştirin. Erişim yapamıyorsanız e-posta hesabınıza erişim yapabiliyor musunuz kontrol ediniz. Durum olumsuz ise aşağıdaki adımları uygulayınız.
 

Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor şikayet etme


Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor

Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapanı şikayet etme


Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor nasıl şikayet ederim? Instagram hesabınıza erişim yapabiliyorsanız, Instagram şifrenizi değiştiriniz. Instagram hesabınıza kayıtlı mail hesabının şifresini de değiştiriniz. Cep telefonu ekli değilse Instagram profilinizden Ayarlar' a giderek telefon numaranızı ekleyiniz. Telefon var ama e-posta kayıtlı değilse ekleyip doğrulama yapınız. Cep telefon numarasını da doğrulayın. Üçüncü şahıs uygulamalar var mı kontrol ediniz. Varsa kaldırınız. Paylaşılan zararlı yada sakıncalı içerik varsa kaldırınız.

Eğer hiç bir şekilde Instagram hesabınıza erişim yapamıyorsanız, help.instagram.com/contact/740949042640030 adresine giderek Instagram ile iletişime geçiniz.

Instagram hesabınıza erişim yapabiliyorsanız, güvenlik adımlarını kontrol ediniz. Şifreniz en az 8 olmasına dikkat ediniz. Öneri 13 karakter. Şifreniz karşılık olmalı. Örnek MilLet1*&672 gibi. Instagram hesabına kayıtlı e-posta hesabının' da şifresini değiştiriniz. Ama tüm hesapların şifresi farklı olsun.

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası, Instagram şikayet etme resim fotoğraf video kaldırma, Instagram kaç kişi şikayet ederse kapanır ve Instagram hesabıma giremiyorum Instagram açılmıyor benzer haberlerimize bakmak ister misiniz?

 

Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor Instagram şikayet adresi

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×