Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor

Instagram çalındı nasıl şikayet edebilirim? Çalınan Instagram hesabını geri almak için ve Instagram şikayet için müşteri hizmetleri olmadığından başvuru iletişim formları kullanılmakta.

Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor
müşteri hizmetleri

Instagram hesabınıza girmeye çalıştığınızda giremiyorsanız, sizin adınıza birisi sakıncalı içerikler paylaşıyorsa ve yorumlar yazıyorsa malum Instagram hesabınız çalındı anlamına geliyor. Bazı durumlarda hesaba virüs bulaşmış olabiliyor. Çözüm için aşağıdaki önerilere kulak veriniz. Instagram hesabınıza erişim yapıyorsanız hemen şifrenizi değiştirin. Erişim yapamıyorsanız e-posta hesabınıza erişim yapabiliyor musunuz kontrol ediniz. Durum olumsuz ise aşağıdaki adımları uygulayınız.
 

Instagram izinsiz paylaşımları şikayet etme


Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor


Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor Instagram hesabımda izinsiz paylaşım yapılıyor nasıl şikayet ederim? Instagram hesabınıza erişim yapabiliyorsanız, Instagram şifrenizi değiştiriniz. Instagram hesabınıza kayıtlı mail hesabının şifresini de değiştiriniz. Cep telefonu ekli değilse Instagram profilinizden Ayarlar' a giderek telefon numaranızı ekleyiniz. Telefon var ama e-posta kayıtlı değilse ekleyip doğrulama yapınız. Cep telefon numarasını da doğrulayın. Üçüncü şahıs uygulamalar var mı kontrol ediniz. Varsa kaldırınız. Paylaşılan zararlı yada sakıncalı içerik varsa kaldırınız.

Eğer hiç bir şekilde Instagram hesabınıza erişim yapamıyorsanız, help.instagram.com/contact/740949042640030 adresine giderek Instagram ile iletişime geçiniz.

Instagram hesabınıza erişim yapabiliyorsanız, güvenlik adımlarını kontrol ediniz. Şifreniz en az 8 olmasına dikkat ediniz. Öneri 13 karakter. Şifreniz karşılık olmalı. Örnek MilLet1*&672 gibi. Instagram hesabına kayıtlı e-posta hesabının' da şifresini değiştiriniz. Ama tüm hesapların şifresi farklı olsun.

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası, Instagram şikayet etme resim fotoğraf video kaldırma, Instagram kaç kişi şikayet ederse kapanır ve Instagram hesabıma giremiyorum Instagram açılmıyor benzer haberlerimize bakmak ister misiniz?

Birisi Instagram hesabımda paylaşımlar yapıyor nasıl engellerim? Instagram hesabımda uygunsuz içerikler paylaşılıyor. Video, resimler, fotoğraflar paylaşılıyor ne yapmalıyım? Instagram müşteri hizmetleri var mı?

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:51
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri