Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil

Dondurulan Instagram hesabı nasıl açılır? Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor. Instagram dondurdum açamıyorum girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol et ve tekrar dene.

Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil
müşteri hizmetleri

Instagram hesabımı dondurdum giriş yapmaya çalıştığımda "Girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol et ve tekrar dene." hatasını alıyorum çözümü nedir? Instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum. Instagram' a hesabıma giriş yapamıyorum hesabım silinmiş olabilir mi? Dondurulmuş hesap kaç gün sonra açılır?


Instagram hesabımı dondurdum giriş yapamıyorum


Instagram' da ara ara olan sorunlardan biri olan "instagram hesabımı dondurdum açmak istiyorum ama açılmıyor." Bu sorun için genelde daha sonra deneme ve intagram ile iletişime geçme önerilir. Eğer bu şekilde bir hesap yok uyarısı alıyorsanız, ilk önce instagram' da şifre sıfırlama adımını deneyiniz. Sonrasında instagram ile iletişime geçmeyi deneyiniz.

Instagram ile iletişim için en hızlı yol instagram hesap çalındı başvurusu. Tabi başvuruda yer alan seçeneklerden biri hesabın çalınmadığı ve giriş yapılamadığı.

Instagram giriş sorunu başvurusu: Instagram' a başvuru yapabilmeniz için iki adres veriyorum. Bu iki adresten de başvuru yapınız. Biri help.instagram.com/contact/740949042640030 ve diğeri help.instagram.com/contact/151081798582137 iki başvuru seçeneğini de kullanmanızı öneririm.


Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil

Instagram hesabımı dondurdum açmak istediğimde açılmıyor

Dondurulmuş Instagram hesabı açılmıyor çözüm için başvuru adımı


Instagram başvuru formunda "Hesabınız başkasının eline geçtiyse ve giriş yapamıyorsanız, lütfen bunu bildirin." şeklinde bir bilgi gelecek. Aşağıda teker teker hangi adımları seçmeniz gerektiğini yazdım.

Kimin hesabı başkasının eline geçti? Benim hesabım

Instagram hesabınızda belirtilen e-posta hesabına giriş yapabiliyor musunuz? Evet Hayır

Size ulaşabileceğimiz (ve sadece sizin erişiminizin olduğu) e-posta adresi Bildirdiğiniz hesaptaki mevcut kullanıcı adı Hesabınız için kaydolurken kullandığınız e-posta adresi

Bu ne tür bir hesap? Bu hesapta benim göründüğüm resimler var

Bu hesabı siz mi oluşturdunuz? Evet

Hesabınızın başkasının eline nasıl geçtiği hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? / Hesabınıza kim erişti? / Hesabım başkasının eline geçmedi; giriş yapmada sorun yaşıyorum seçeneği ile sorunu instagram' a bildirebilirsiniz.

Instagram' a başvuru yaptıktan 1 ile 3 gün sonra verdiğiniz e-posta adresine geri dönüş yapacaklar. Sizden belki kimlik ekran görüntünüzü isteyebilirler. Eğer geri dönüş yapmazsalar 3 gün sonra tekrar başvuru yapınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 11:32
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
İsmail
İsmail - 1 yıl Önce

Arkadaşlar hesapımı dondurmuştum ama açamıyordum sonra instagrama kurtarma mesajı attım şükür açıldı

Sinem
Sinem - 1 yıl Önce

dondurdugum hesabımın kulanici adını unuttum telefon numaram uzerine açıldı yardım edebilir misiniz ?

Mesude tan
Mesude tan - 2 yıl Önce

Hesabımi açamıyorum dondurdum açılmıyor 1ay geçti aradan

nurşah
nurşah - 2 yıl Önce

Merhaba, 4 ay önce ınstagram hesabımı dondurdum. Şimdi açmak istiyorum şifre yanlış diyor. Bütün şifreleri denedm olmadı. Giriş bağlantısı yollayamıyorum kullanıcı bulunamadı diyor. Kaç gündür uğraşıyorum yapamadım. Acil destek rica ediyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

Bulunamadı sorunu
Bulunamadı sorunu @nurşah - 2 yıl Önce

https://www.andronova.net/instagram/instagram-kullanici-bulunamadi-cozumu-nedir-h3768.html

Osmann Ozgul
Osmann Ozgul - 2 yıl Önce

Bilmiyorum

erhan kaya
erhan kaya - 2 yıl Önce

hesabımı sildim şimdi tekrar açmak istiyorum ama kullanıcı adımı yardım merkezinde yazdığımda kullanıcı bulunamadı diyor ne mailime cevap geliyor ne de hesabımı bulamıyorum yardım edin pls

Sorunla ilgili farklı bir yazımız var
Sorunla ilgili farklı bir yazımız var @erhan kaya - 2 yıl Önce

Kapatılan dondurulan hesabın açılması adlı yazımıza bakınız.

Ek bilgi
Ek bilgi - 2 yıl Önce

Sürekli değil arada en azından 4-5 gün olmasına dikkat ediniz.

sena
sena - 2 yıl Önce

Simdi sürekli fotoğrafı tekrardan mail atıyorum bi cevap gelmiyor. Çok fazla atmam hesabımın bloke olmasına neden olur mu? ve biraz bekleyip sonradan tekrar kod istesem kabul eder mi? Çünkü su an kod isterken bi sorun oluştu yanıtı veriliyor. biraz bekleyip sonradan tekrar kod istesem kabul eder mi?

sena sena
sena sena - 2 yıl Önce

merhabalar ben instgramımı 5 ay önce dondurmuştum şimdi girmeye çalıştım ve kullanıcı bulunamadı diyor evet mantıklı sonra dediğinizi yaptım ve Gmail ime instgramdan bildiirm geldi ve verdikleri kodu yazıp resmimi çektim ve Gmail den yolladım 2 hafta geçti ve hala cevap alamadım acaba resmimi Gmail den değilde e postadan mı yollamam gerekiyodu ve tabletten e postama bi türlü giremıyorum am Gmail ime girebiliyorum bu ikisi aynı şey değil mi??

İş yoğunluğu
İş yoğunluğu @sena sena - 2 yıl Önce

Gmail bir mail sağlayıcısı! Başvuruya dönüş geldiyse ve uzun bir zaman geçti dönüş olmadığında yine aynı kanalla dönüş istenmesi gerekiyor.

Dilan kaya
Dilan kaya - 2 yıl Önce

Selam Instgram hesabımı dondurdum geri açmak için kullanıcı bulanmadi diyo yardımcı olur musunuz lütfenn

Hesap kontrolü
Hesap kontrolü @Dilan kaya - 2 yıl Önce

Kapatılan instagramı açma ile ilgili yazımıza bakınız.

Damla
Damla - 2 yıl Önce

Ya kurban olayım bir yolu yokmu bu eski hesabımı sosyal medyadan uzaklaşmak için dondurmuştum ,şifremi unuttum,ne yaptım ne ettiysem açamadım, nolur yardım edin ,psikolojim bozuldu

Betul Yıldırım
Betul Yıldırım - 2 yıl Önce

Evet ,Kapatılan instagram hesabını açmak gönderinizdeki gibi başvuru yaptım,aynı şekilde kod ile fotoğrafımı gönderdim..Mail ile dönüş yaptılar.

Dönüş sorunu
Dönüş sorunu @Betul Yıldırım - 2 yıl Önce

Yardım merkezine yönlendirme yapıldıysa sorunu bir daha kontrol etmenizi istiyorlar başvuru link şeklinde veya mail üzerinden yazışabiliyor musunuz?

Betul Yıldırım
Betul Yıldırım - 2 yıl Önce

Merhaba, yaklaşık 2 ay önce instagram hesabımı dondurmuştum.Tekrar açmak istedim ama şifremi unuttuğum için facebook bağlantısıyla açabileceğimi düşündüm.hızlı hızlı adımları ilerlerken yanlışlıkla yeni bir hesap oluşturmuşum.Aynısı bir akadaşımın da başına gelmiş,bana instagram a mail atmamı söyledi,aynı şekilde mail attım ama 3 gündür geri dönüş yapılmadı.Yardımcı olursanız sevinirim..

Birde
Birde @Betul Yıldırım - 2 yıl Önce

Kapatılan instagram hesabını açmakla ilgili haberimizdeki instagram başvuru url' sini deneyin.

Dilara tly
Dilara tly - 2 yıl Önce

Merhaba ben hesabımı dondurdum bir ay önce şimdi geri açmak istiyorum sifremi unuttum yenilemeye çalışıyorum kullanıcı bulunamadı diyor ne yapmalıyım

Kapatılma testi
Kapatılma testi @Dilara tly - 2 yıl Önce

İlgili adresi kullanarak test ettiniz mi?

Helin kalhanlı
Helin kalhanlı - 2 yıl Önce

Hesabını dondurdum şuan geri açmak istiyorum ama sifremi unuttum ne yapabilirim lütfen yardimci olun

Dondurulan hesabın şifresini unuttum
Dondurulan hesabın şifresini unuttum @Helin kalhanlı - 2 yıl Önce

Şifre sıfırlama bölümü açılıyor mu? Sorularda neler çıkıyor?