Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil

facebook müşteri hizmetleri

Dondurulan Instagram hesabı nasıl açılır? Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor. Instagram dondurdum açamıyorum girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol et ve tekrar dene.

Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil
Müşteri Hizmetleri 28 Eylül 2016 Çarşamba 10:48

banner192

Instagram hesabımı dondurdum giriş yapmaya çalıştığımda "Girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil. Lütfen kullanıcı adını kontrol et ve tekrar dene." hatasını alıyorum çözümü nedir? Instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum. Instagram' a hesabıma giriş yapamıyorum hesabım silinmiş olabilir mi? Dondurulmuş hesap kaç gün sonra açılır?


Instagram hesabımı dondurdum giriş yapamıyorum


Instagram' da ara ara olan sorunlardan biri olan "instagram hesabımı dondurdum açmak istiyorum ama açılmıyor." Bu sorun için genelde daha sonra deneme ve intagram ile iletişime geçme önerilir. Eğer bu şekilde bir hesap yok uyarısı alıyorsanız, ilk önce instagram' da şifre sıfırlama adımını deneyiniz. Sonrasında instagram ile iletişime geçmeyi deneyiniz.

Instagram ile iletişim için en hızlı yol instagram hesap çalındı başvurusu. Tabi başvuruda yer alan seçeneklerden biri hesabın çalınmadığı ve giriş yapılamadığı.

Instagram giriş sorunu başvurusu: Instagram' a başvuru yapabilmeniz için iki adres veriyorum. Bu iki adresten de başvuru yapınız. Biri help.instagram.com/contact/740949042640030 ve diğeri help.instagram.com/contact/151081798582137 iki başvuru seçeneğini de kullanmanızı öneririm.


Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil

Instagram hesabımı dondurdum açmak istediğimde açılmıyor

Dondurulmuş Instagram hesabı açılmıyor çözüm için başvuru adımı


Instagram başvuru formunda "Hesabınız başkasının eline geçtiyse ve giriş yapamıyorsanız, lütfen bunu bildirin." şeklinde bir bilgi gelecek. Aşağıda teker teker hangi adımları seçmeniz gerektiğini yazdım.

Kimin hesabı başkasının eline geçti? Benim hesabım

Instagram hesabınızda belirtilen e-posta hesabına giriş yapabiliyor musunuz? Evet Hayır

Size ulaşabileceğimiz (ve sadece sizin erişiminizin olduğu) e-posta adresi Bildirdiğiniz hesaptaki mevcut kullanıcı adı Hesabınız için kaydolurken kullandığınız e-posta adresi

Bu ne tür bir hesap? Bu hesapta benim göründüğüm resimler var

Bu hesabı siz mi oluşturdunuz? Evet

Hesabınızın başkasının eline nasıl geçtiği hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? / Hesabınıza kim erişti? / Hesabım başkasının eline geçmedi; giriş yapmada sorun yaşıyorum seçeneği ile sorunu instagram' a bildirebilirsiniz.

Instagram' a başvuru yaptıktan 1 ile 3 gün sonra verdiğiniz e-posta adresine geri dönüş yapacaklar. Sizden belki kimlik ekran görüntünüzü isteyebilirler. Eğer geri dönüş yapmazsalar 3 gün sonra tekrar başvuru yapınız.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
babacan - 4 ay önce
verdiğin linkler kabul etmiyor neden
Avatar
- 1 yıl önce
facebook hesabımı dondurdum nasıl açabilirim?
facebook hesabımı dondurdum nasıl açılır?
facebook hesabımı dondurdum açamıyorum.
facebook hesabımı dondurdum şifremi unuttum nasıl açabilirim?
Avatar
Melisa akbaş - 1 yıl önce
Onlyhazarmotan kullanıcı adlı instagram hesabımq giriş yapamıyorum instagram tarafından geçen hafta çıkış yaptırıldım ve telefon numaram kayıtlı değil ancak e postam girişi var ama e postayı unuttum malesef kişisel hesabım değil ama benim açtığım bir hesap ve geri almak istiyorum hazar_hazmot buda aynı şekilde oldu aylar öncesinden kapandı ama instagram hesabı duruyor giriş sağlayamıyorum lütfen yardımcı olunuz acilen...
Avatar
bbb - 8 ay önce
basvuru formun nasıll gırecegım
Misafir Avatar
Başvuru nasıl yapılır? - 8 ay önce @bbb
Haber içerisinde form adresi bulunuyor.
Avatar
Zaferbesen - 7 ay önce
Şifremi Unuttum
Avatar
Ceylan turgut - 3 ay önce
Istıgram hesabıma ulasamıyorum lütfen yardımcı olın yanlış sıfre yanlış telefon dıyor
Avatar
melike - 2 ay önce
Bilgileriniz hic yardimci olmadi