Instagram hesabına girişleri görme

Son zamanlarda sık sık sosyal medya hesaplarının çalınması güvenliğin önemini bir kez daha arttırdı. Peki gizli girişler! Acaba Instagram hesabıma giriş yapanları görmek mümkün mü?

Instagram hesabına girişleri görme
müşteri hizmetleri

Sosyal medya kullanıcılarının şu günlerde başı dertte. En çok tercih edilen ve de her geçen gün kullanıcı ağı genişleyen Instagram, farklı filtre uygulamaları ile her yaştan insanın dikkatini çekerken, bir yandan da online alışverişin kapılarını Instagram kullanıcılarına açıyor. Birbirinden güzel özelliklere sahip olan Instagram programı son günlerde kullanıcılarına bir takım iletiler gönderiyor.

Güncellemeler ile güvenlik seviyesi arttırılan Instagram uygulamasının, gizlilik koşul ve kuralları gereği tüm kullanıcıların bilgilerini korumaya dair yaptırımları her geçen gün artıyor. Kullanıcı güven ve gizliliğini koruyan bu kurallara bir yenisi daha eklendi. Önümüzdeki dönemde ise çok daha farklı uygulamaları, kullanıcıların beğenisine sunacak olan Instagram için farklı bir dönem başlıyor.

Instagram hesabınızı nasıl korursunuz? Instagram hesabı olan milyonlarca takipçinin en önemli şikâyetlerinden birisi hesaplarının ele geçirilmesi. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gerekenler ise oldukça basit. Instagram uygulamasının, kullanıcılarına sunduğu yepyeni özellikler sayesinde artık güvendesiniz.

Instagram hesabınıza başkası mı giriyor? Instagram hesabını güncelleyen kullanıcılar görecek ki, artık hesaplarını korumaya ilişkin bir takım yeni düzenlemeler mevcut. Bunların en başında gelen ise, tıpkı diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi artık Instagram ‘da aktif olduğunuzu takipçileriniz görebilecek. Bunun dışında ise gizlilik bölümü ve ayarlar bölümünden de Instagram hesabınıza dünyanın neresinden girilmiş görebilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte sizlerde şifre ve kullanıcı adınızı kimse ile paylaşmama

Instagram hesap girişlerini görmek

Instagram uygulaması üzerinde şimdilik hesap giriş tarihleri bulunmakta. Ama yeni güncellemeler ile bu alanda yeni özellikler eklenecek. Ayarlar / seçeneklerden hesap verilerine dokunun. 

Instagram hesabına girişleri görmehesabıma girenleri görmeInstagram hesap girişlerini görmek

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 04:10
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Yasemin Yavuz
Yasemin Yavuz - 1 yıl Önce

10 gündür Instgram a giriş yapamıyorum.Tıklıyorum geri atıyor sorun ne olabilir.

Önceki sürümleri kullanın
Önceki sürümleri kullanın @Yasemin Yavuz - 1 yıl Önce

Bazı hesaplarda şu aralar sorun var. Uygulama kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. 2 veya 3 sürüm önceki uygulamasını yükleyip deneyin.