Instagram hesabında şüpheli hareketler tespit edildi

Instagram hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu hatası nedeniyle hesabıma giremiyorum. Çözümü için ne yapılmalı?

Instagram hesabında şüpheli hareketler tespit edildi
müşteri hizmetleri

Instagram şüpheli hareketler tespit edildi veya giriş tespit edildi nedir ne demek istiyor? Bu sorunla karşılaştınız ise Allah yardımcınız olsun. Çok zor bir durum olabiliyor. Çözümde istenilen doğrulamaları sağlarsanız sorun çözülüyor. Kimlikle doğrulanmas veya e-posta ile doğrulama gibi yöntemler.

Instagram hesabıma giremiyorum. Hesabında şüpheli hareketler tespit edildi şifrenizi değiştiriniz şeklinde uyarı alıyorum ne demek oluyor?

Yanlış şifre denemesi sık sık yapmış olabilirsiniz. Bunun dışında hesap çalma adımları uygulanmış olabilir. Birde sürekli farklı yerlerden ve cihazlardan giriş yapmanız pek sağlıklı olmuyor. Bu sorunla karşılaşanların çoğuna yakını çözümü bulamamakta. Bunun nedeni ise instagram' ın pek seçenek vermemesi. Yani bir sorununuz var ve hesabınıza giremiyorsunuz ve giremediğinizden de sorun bildiriminde bulunamıyorsunuz işte koptuğunuz anlardan biri oluyor. Peki ne yapılmalı? İlgisi olmayan bazı başvuru adreslerini kullanarak instagram' a ulaşmaya çalışmanız gerekiyor. Bir diğer öneride bir sorunla alakalı Facebook başvuru adresleri. Evet Facebook üzerinden de dönüş yapılabiliyor.

Instagram şüpheli giriş tespit edildi

Bu sorun beğeni hilesi yapanlarda daha sık çıkmakta. Ya da farklı bir ülkeden giriş yapıyormuş gibi vpn kullanımlarda çıkabilir. Hesap çalınma adımlarını da unutmamak gerekiyor.

Instagram' a başka bir internet bağlantısı olan yerden ve bilgisayardan girmeye çalışınız. Bazı durumlarda ileri ileri yaparak doğrulamadan geçilebiliyor.

Instagram iletişim formalarına siteden Instagram iletişim yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. 

"Instagram hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu" hatası acaba Instagram hesabımı çalmaya çalışıyor olabilirler mi?

Instagram şüpheli hareketler tespit edildi

Bu tarz hatalar sık sık görülebilmekte. Şifre denemesi yapan programlar buna neden olabiliyor. Instagram sorunları ile ilgili önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. İsterseniz Instagram başvuru adresler facebook.com/help/contact/357439354283890 ve help.instagram.com/contact/151081798582137

Hesabınıza giriş yaparken IP adresi engellendi şeklinde uyarı alıyorsanız ve Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi yazımıza bakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 21:13
müşteri hizmetleri