Instagram hesabını geçici olarak kapatma dondurma

Instagram hesabını geçici olarak kapatma nasıl kapatılır? Instagram hesabımı geçici olarak kapattım açamıyorum ne yapmalıyım diyen az sayıda kullanıcı için ve hesap dondurma adımları.

Instagram hesabını geçici olarak kapatma dondurma
müşteri hizmetleri

Instagram' da dondurulan hesabı açmak için bazı adımlar bulunmakta. Instagram hesabını dondurmak veya Instagram hesabımı geçici olarak kapat nasıl yapılır? Android iPhone cep telefondan, Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayardan farklılık göstermekte. 

Instagram hesabını geçici olarak kapattığınızda hesabınızda bulunan fotoğraflar, yorumlar, beğeniler ve Instagram hesap bilgileriniz gizli kalacaktır. Instagram dondurma işleminden sonra tekrar açmak istemediğiniz sürece hesabınıza giriş yapmamanız gerekiyor. Eğer Instagram hesabınızı tekrar etkinleştirmek isterseniz, Instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Instagram' da geçici olarak kapatma işleminde her hangi bir bilginiz silinmez. Sadece hesap gizlenir. 

Instagram hesabını geçici olarak kapatma 

Instagram geçici olarak kapatma: Instagram hesabını Instagram uygulaması üzerinden geçici olarak kapatılamaz. Cep telefonu, tablet veya bir bilgisayardan instagram.com sayfasına giriş yapınız.

  • Sağ üst köşede bulunan kullanıcı adına veya simgesine tıklayınız. Açılan bölümden "Profili düzenle" seçeneğini tıklayınız.
  • Gelen ekranın sağ alt tarafında bulunan "Hesabımı geçici olarak kapat" yazısını tıklayınız.
  • Ekrana gelecek olan bölümden "Hesabını neden kapatıyorsun" yazısının yanında bulunan alandan Instagram kapatma nedenini seçiyorsunuz.
  • İşleme devam etmek için "Şifreyi girin" sonra "Hesabı geçici kapat" butonuna tıklıyorsunuz. 

Instagram hesabımı dondurdum ama açılmıyor

Instagram dondurulan hesap açılmıyor ise farklı cihazlardan, internetten ve bilgisayardan deneme yapılması gerekiyor. Şifre yanlış mı veya kullanıcı bilgilerinde bir yanlışlık mı var kontrol etmeniz gerekiyor. Sonra aşağıdaki önerimize kulak veriniz.

Instagram hesabımı dondurdum açamıyorum sorununu yaşayanlara hazırladığımız instagram dondurulan hesabı açma haberimize bakınız.

Instagram hesabını geçici olarak kapatma dondurma

Instagram hesabını geçici olarak kapatma 

Instagram hesabını geçici olarak dondurma

Instagram hesabı nasıl dondurulur

Her hangi bir sorunda önerdiğimiz özel Instagram destek hattından yardım alabilirsiniz. Uzak bağlantısı ile hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bazen cihaz kaynaklı işlem gerçekleşmeyebiliyor. Bundan dolayı farlı bir telefonda veya farklı internet bağlantısında deneyiniz. Bunun dışında hesap sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Sorun bildirimi yapabilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
vesile özbudak
vesile özbudak - 2 yıl Önce

hesabımı dodurdum ama hala aktıfım,yapamadım mı acaba

Dondurulan hesap aktif görünüyor
Dondurulan hesap aktif görünüyor @vesile özbudak - 2 yıl Önce

Dondurulan hesaba giriş yapılmaması gerekiyor. Birde dondurduktan sonra farklı cihazlardan giriş yapmadan kullanıcı adıyla bakınız.

Yüreğim yanıyor
Yüreğim yanıyor - 2 yıl Önce

Istigram dondurmasi nasıl yapılır

Tugrul COŞAR
Tugrul COŞAR - 2 yıl Önce

Hesabımı dondurdum ve şifremi unuttum kapalı iken şifremide yenileyemiyorum ne yapmam gerekiyor

Mavişşşgözlüüü
Mavişşşgözlüüü - 2 yıl Önce

İnstagramımı sildim ve yeniden yüklemeye calısıyorum yüklemiyor instagram hata kodu 24 veriyor ne yapmalıyım

Merve
Merve - 3 yıl Önce

Tabletten Instagrama giriyorum ama kapatmak istiyorum bı turlu kapatamadim herşeyi denedim ama olmuyor

şahbettin
şahbettin - 3 yıl Önce

ben geciçi olak hesabı actım eskıden paylaştıgım resımler tekrar yayınlanıp begenılıyor o neden oyle oluyot bir bilgınız varmı

Servet inan
Servet inan - 3 yıl Önce

ben hesabimı geçici olarak kapattim sonra aktiflestrme zamanında Şifremi unuttum ne yapıcam

Sorunzade
Sorunzade - 3 yıl Önce

İnstagram hesabımı geçici olarak kapattım sonra açılıyormu Die denedim olmadı açılımı neden olmdı

Yaren
Yaren - 3 yıl Önce

Instagram hesabımı dün dondurdum. Ama şimdi hiç açamıyorum. Ne zaman etkin olur? Daha doğrusu etkin olur mu daha? Lütfen çözüm yolu söyleyin açılmasını çok istiyorum

Derya
Derya - 4 yıl Önce

Surekli anasayfaya atiyor,hesabimi donduramiyorum.aktif kullaniyorum o yuzden mi ?

Esin
Esin - 4 yıl Önce

İnstagramımı dondurmak istiyorum fakat bütün işlemleri uygulamama rağmen hesabım donmuyor ve sürekli anasayfaya yönlendiriliyor farklı yerlerden de dondurmayı denedim yine sonuç aynı maalesef çerezleri silip denedim yine değişmedi yaklaşık 1 aydır bu sorunla karşı karşıyayım lütfen bir çözüm bulun

hnd
hnd - 4 yıl Önce

merabalar benm yaklşk 9 aydr donuk açmak istiyrm ama açılmıyor kuallncı adında hesap yok diyor kapanmış mı hesabıım ?

mesut
mesut - 4 yıl Önce

instagram hesabımı geciçi olarak kapat dıyınce ana sayfaya tekrar aktarılıyorum sorunu cözen varsa bı yardımcı olursa sevınırım @ mesut
incekara

Helin
Helin - 4 yıl Önce

Ben sanırım 2 aydır instagram hesabımı geçici olarak dondurmaya çalışıyorum ama anasayfaya bağlanıyorum. tüm adımları doğru yapıyorum. daha önce de defalarca dondurmuştum bu ilk değil. Başka bir telefondan giriş yapıp dondurmaya çalıştım tekrar olmadı. Bilgisayardan denedim yine olmadı. Bi çözüm bulursanız lütfen yazın. iyi çalışmalar.

serap
serap - 4 yıl Önce

Ben sanırım 2 aydır instagram hesabımı geçici olarak dondurmaya çalışıyorum ama anasayfaya bağlanıyorum. tüm adımları doğru yapıyorum. daha önce de defalarca dondurmuştum bu ilk değil. Başka bir telefondan giriş yapıp dondurmaya çalıştım tekrar olmadı. Bilgisayardan denedim yine olmadı. Bi çözüm bulursanız lütfen yazın. iyi çalışmalar.


Teknoloji haberleri