Instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik nedir

Instagram hesabını dondurduktan sonra açmaya çalıştığımda "Instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik yeniden etkinleştirmek istiyorsan birkaç saat sonra tekrar dene" diyor. Çözümü nedir?

Instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik nedir
müşteri hizmetleri

Dondurulan hesap neden açılmıyor? Instagram dondurdum tekrar açmaya çalıştığımda "Instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik yeniden etkinleştirmek istiyorsan birkaç saat sonra tekrar dene" diye bir uyarıyla karşılaştınız mı? Bu sorun hesap kapatma veya hesap dondurmadan kısa süre sonra açılan hesaplar için çıkıyor. Bazende sık sık dondurulan hesaplarda çıkabiliyor. Bunun için yapacağınız beklemek dışında şimdilik bir işlem bulunmuyor. Olursa bu şekilde kalırsa instagram kapatılan hesap başvurusu veya sorun bildiriminde bulunabilirsiniz.

Dondurulan hesap açılmıyor çözümü: Instagram iletişim için hazırlamış olduğumuz instagram müşteri hizmetleri veya instagram iletişim yazılarımızı incelemenizi öneririz. Bu yazılarda instagram ile nasıl iletişime geçilir anlattık. Olurda açılmaz ve bu şekilde bir uyarıyla karşı karşıya kalırsanız şifre sıfırlama adımlarını veya kapatılan instagramı açma yazımızı inceleyin. 

Instagram dondurulan hesap açılmıyor

Yukarıdaki önerimizi dinlemenizi öneririz. Bir kaç saat bekleyiniz. Olmadıysa 1 gün daha bekleyiniz. Bundan daha uzun süre devam eden uyarıda büyük ihtimal kurallara aykırı bir durumdan dolayı geçici olarak bu şekilde bekleyeceksiniz. Ama yinede bu süre sonunda yukarıdaki öneriyi uygulayınız. 

Instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik nedir

Instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik yeniden etkinleştirlmiyor sorunu çok ama çok nadiren görülmekte. Genelde açılmakta. Instagram bazen yapan kişiden şüphelenip biraz daha fazla hesabı dondurmada tutabiliyor. 

Sorun için bize yorum bırakacaksanız önerilerimizi uyguladıktan sonra iletişime geçiniz. Başka sorunuz veya sorununuz varsa sadece başlıkla yanıt beklemeyiniz. Detaylarıyla yazınız.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 22:14
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Cevat_köse
Cevat_köse - 1 yıl Önce

Gamze senin ki düzeldi mi

Gamze
Gamze - 2 yıl Önce

Etkinlessin artık

Tuğba
Tuğba @Gamze - 2 yıl Önce

Benımde boyle oldu düzeldimi senin

Sadistic
Sadistic @Gamze - 2 yıl Önce

etkinleşti mi?