Instagram hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik ne demek

facebook müşteri hizmetleri

Instagram hesabıma girmeye çalıştığımda hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik hatası ile karşılaştım çözümü nedir? Hesabınızı doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz kod gelmiyor!

Instagram hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik ne demek
Müşteri Hizmetleri 28 Şubat 2017 Salı 18:02

banner192

Instagram hesabınıza giriş yapmaya çalışırken "hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik" şeklinde bir uyarı alıyorsanız ve hesabınızı doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz ile devam eden mesaj da mail hesabınıza veya kayıtlıysa cep telefon numarasına doğrulama kodu gönderilecektir.

Instagram' da hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik nedir?

Instagram hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik ne demek

Yukarıdaki hatanın bir kaç nedeni bulunmaktadır. Bunlardan biri olan çok sık instagram hesabına giriş yapmaya çalışma veya yanlış şifre denemesi yapma. Bir başka nedende IP proxy değiştirici program kullanılması. Bunun dışında birinin hesabınızı çalmaya çalıştığı hamleler.

Instagram hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik çözümü!

Instagram hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik ne demek

Farklı bir cihazdan giriş yapmaya çalışınız. Farklı bir internet ağından erişim deneyiniz. Şifremi unuttum seçeneğini deneyiniz. Bir bilgisayardan giriş yapmaya çalışınız. Sorun devam ediyorsa ya 24 saat beklemeniz ya da aşağıdaki iletişim adresini denemenizi öneririz.

Instagram' dan doğrulama kodu gelmiyor? Farklı bir telefona hattınızı takıp deneyiniz. Hat değişiminde veya operatör değişikliğinde 72 saat bildirim mesajları gelmeyecektir. Mail olarak gönderiliyorsa e-posta kutusundan spam veya gereksizler bölümünü kontrol ediniz. Kod gelmeme sorunu için iletişim adresi help.instagram.com/contact/151081798582137

Instagram kod gelmiyor

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Mahmut _irkek12 - 4 gün önce
mahmut_irkek12 hesabıma giremiyorum