Instagram hesap nasıl gizlenir ve paylaşımları gizleme

Instagram hesap gizleme, biri rahatsız ediyor ve engellemek istiyorum veya hesabımı tamamen gizlemek istiyorum diyebilirsiniz. Bu yazımızda nasıl engellenir ona bakacağız.

Instagram hesap nasıl gizlenir ve paylaşımları gizleme
müşteri hizmetleri

Instagram profil gizleme resimli anlatım? Rahatsız eden biri yüzünden Instagram hesabımı gizlemek istiyorum diyenlerle karşılaşıyoruz. Normalde kişiyi engelleyebilir ve sadece takip ettiğiniz kişileri seçerek hesap gizlilik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Bazı kişilerin veya birinin hesabımı ve paylaşımlarımı görmesini istemiyorum ne yapmalıyım diyenler için ya instagram hesabınızı gizlemeniz gerekiyor yada kişi engelleme seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor.

Instagram' da biri beni rahatsız ediyor ve rahatsız edici paylaşımlarda bulunuyor mu? (fotoğraf, video ve mesaj) kişiyi nasıl engellerim yada profilime erişimi nasıl yasaklarım. Konuyla ilgili Instagram kişi engelleme nasıl yapılır haberimize göz atmanızı öneririm. Instagram hesabınızı gizlediyseniz sizi ve paylaştıklarınızı sadece onayladığınız kişiler görebilir. Mevcut takipçileriniz bu durumdan etkilenmeyecek.

Instagram hesap gizleme nasıl yapılır? 

Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinizi görüntüleyin sağ üst tarafta bulunan "Çark" simgesine dokununuz. Seçenekler' de yer alan "Gizli hesap" seçeneğini aktif edip bir arkadaşınız veya başka instagram hesabınız varsa ondan kontrol edebilirsiniz. Instagram sorunları için hazırladığımız çok sayıda haberi incelemenizi öneririz.

Instagram hesap nasıl gizlenir ve paylaşımları gizleme

Instagram hesap gizleme nasıl yapılır? 

Gizli hesap için ek bilgi

Gizli hesaplarda sadece onaylanan kişiler paylaşımları görebilir. Bu işlem yapıldığında daha önce takip edilen ve takip edenler bu durumdan etkilenmeyecekler.

Bazı kişiler gizli hesapları görmek için çıkarılan uygulamaları deniyorlar. Bu uygulamaların çoğu hesaplara zarar vermekte. İşe yarayanlarda ücretli sürümler olmakta. Bunu ek olarak yazımıza eklemeyi uygun gördük.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 22:25
müşteri hizmetleri