Instagram hesap silme 2019

Hesabım çalındı Instagram hesabımı tamamen kapatmak istiyorum. Tamamen silmek için ne yapmalıyım? Instagram' da hesap dondurma ve silme adımları aynı yerden yapılmakta.

Instagram hesap silme 2019
banner192

Instagram, Facebook ile hızla büyümeye devam ediyor. Tabi büyüdükce sorunlarda büyümekte. Bazı kullanıcılar instagram' da rahatsız edildiğinden hesaplarını geçici olarak dondurmak ya da tamamen kapatmak istiyorlar. Instagram hesabınızı silmek veya dondurmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli. Instagram hesap kapatma ve Instagram dondurma aynı işlemler ile yapılır.

Aşağıdaki işlemlerde sorun yaşarsanız veya hesabınıza ulaşmazsanız yani Instagram hesabım çalındı nasıl kapatılır gibi durumlar için Instagram müşteri hizmetleri konumuzu inceleyiniz. Bu konuda kullanılan iletişim formlarından sahte hesap veya hesap çalındı gibi formlar doldurulabilir. 

İletişim genel bilgileri https://www.andronova.net/teknoloji-haberleri/instagram-musteri-hizmetleri-turkiye-telefon-numarasi-h2665.html ulaşabilirsiniz.

Instagram hesap kapatma adımları

Instagram hesabını dondurduktan sonra tekrar açabilirsiniz.Instagram hesabınızı kapattınız ama tamamen kapatılmadıysa, her hangi bir mobil cihazdan Instagram hesabına giriş yaparsanız otomatik hesabınız açılacaktır.

facebook müşteri hizmetleri
Eğer Instagram hesabınızı hiç kullanmayacaksanız, tamamen kapalı olmasını istiyorsanız, Instagram hesabınıza giriş yapmayınız. Facebook' ta bu durum 14 gün. 

Instagram hesap silme uyarısı

Instagram hesabınızı silmeden önce bu işlemin belli bir süre sonra artık geri dönüşü olamayacağını biliniz. Aynı zamanda silinen Instagram kullanıcı adı artık alınamaz. Instagram hesabınızı silmek için tıklayınız (bilgisayardan) veya aşağıdaki adımları yapınız. Bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yapınız. "Profili Düzenle" seçeneğine giriniz.

Instagram hesap silme ve Instagram hesap dondurma
Sağ tarafta yer alan "Hesabımı geçici olarak kapat" seçeneğini tıklayınız.

Instagram hesap silme 2018 adresi

Instagram hesap dondurma 2018

Instagram hesap dondurma! Hesabınızı geçici olarak kapatmak için ilgili bölümünden hesabın neden kapatıldığını, ara vermeyi istiyorsanız, kullanmada zorlandıysanız, 2. bir hesap açtıysanız, gizlilikle endişesi varsa, her hangi bir şeyi kaldırma isteğinde bulunmak istiyorsanız, çok fazla zaman alıyorsa, takip edeceğiniz kimse yoksa ve başka neden gibi seçeneklerden birini seçiniz.

instagram kapatma adresi

instagram müşteri hizmetleri

Bilgisayardan yukarıda verdiğim adresten Instagram' a giriş yapınız. İsterseniz ilk önce Instagram hesabınıza giriş yapıp verdiğimiz adrese gidiniz. Ekrana gelen bölümden sizinle alakalı olanı seçiniz. Onaylamak için Instagram şifrenizi yazınız. 

Not: Instagram hesap dondurma ve Instagram hesap silme işlemlerinde karşılaşacağınız sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Jale şahin
Jale şahin - 2 ay Önce

Instgram silme

Şikayetle hesap kapatmak
Şikayetle hesap kapatmak - 6 ay Önce

Şikayetle hesap kapatmak isteyenlerin haklı bir nedenleri yoksa şikayetle hesap kapatılamaz!

Turgay ceyhanyaran
Turgay ceyhanyaran - 1 yıl Önce

Turgay ceyhanyaran isimli instagram 2018 önceki silinmesini istiyorum ilginiz için tesekkurler.

irem bozkurt
irem bozkurt - 1 yıl Önce

instagramımı açamıyorum e postayı biliyorum fakat şifreyi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

buse erkmen
buse erkmen - 2 yıl Önce

donduramıyoruz