Instagram hesap silme 2018

banner186

Instagram hesabımı tamamen kapatmak istiyorum. Tamamen silmek için ne yapmalıyım? Instagram' da hesap dondurma ve silme adımları aynı yerden yapılmakta.

Instagram hesap silme 2018
Müşteri Hizmetleri 03 Ocak 2018 Çarşamba 16:07

banner192

Instagram, Facebook ile hızla büyümeye devam ediyor. Tabi büyüdükce sorunlarda büyümekte. Bazı kullanıcılar instagram' da rahatsız edildiğinden hesaplarını geçici olarak dondurmak ya da tamamen kapatmak istiyorlar. Instagram hesabınızı silmek veya dondurmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli. Instagram hesap kapatma ve Instagram dondurma aynı işlemler ile yapılır.


Instagram hesap kapatma


Instagram hesabını dondurduktan sonra tekrar açabilirsiniz.Instagram hesabınızı kapattınız ama tamamen kapatılmadıysa, her hangi bir mobil cihazdan Instagram hesabına giriş yaparsanız otomatik hesabınız açılacaktır.

Eğer Instagram hesabınızı hiç kullanmayacaksanız, tamamen kapalı olmasını istiyorsanız, Instagram hesabınıza giriş yapmayınız. Facebook' ta bu durum 14 gün. 


Instagram hesap silme uyarısı


Instagram hesabınızı silmeden önce bu işlemin belli bir süre sonra artık geri dönüşü olamayacağını biliniz. Aynı zamanda silinen Instagram kullanıcı adı artık alınamaz.

Instagram hesabınızı silmek için tıklayınız (bilgisayardan) veya aşağıdaki adımları yapınız. Bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yapınız. "Profili Düzenle" seçeneğine giriniz.

Instagram hesap silme ve Instagram hesap dondurma
Sağ tarafta yer alan "Hesabımı geçici olarak kapat" seçeneğini tıklayınız.

Instagram hesap silme 2018

Instagram hesap dondurma 2018

Instagram hesap dondurma! Hesabını geçici olarak kapat bölümünden "Hesabını neden kapatıyorsun?" seçeneklerinden birini seçiniz. "Ara vermek istiyorum", "Kullanmaya başlamakta zorlandım", "İkinci bir hesap açtım", "Gizlilikle ilgili endişeler", "Bir şeyi kaldırmak istiyorum", "Çok zamanımı alıyor", "Takip edecek kişiler bulamıyorum" ve "Başka bir şey" seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

instagram kapatma adresi

instagram müşteri hizmetleri

Bilgisayardan yukarıda verdiğim adresten Instagram' a giriş yapınız. İsterseniz ilk önce Instagram hesabınıza giriş yapıp verdiğimiz adrese gidiniz. Ekrana gelen bölümden sizinle alakalı olanı seçiniz. Onaylamak için Instagram şifrenizi yazınız. 

Not: Instagram hesap dondurma ve Instagram hesap silme işlemlerinde karşılaşacağınız sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
buse erkmen - 12 ay önce
donduramıyoruz
Avatar
irem bozkurt - 4 hafta önce
instagramımı açamıyorum e postayı biliyorum fakat şifreyi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz
Avatar
Turgay ceyhanyaran - 1 hafta önce
Turgay ceyhanyaran isimli instagram 2018 önceki silinmesini istiyorum ilginiz için tesekkurler.