Instagram hesap silme ve Instagram hesap dondurma 2016

facebook müşteri hizmetleri

Instagram hesabı nasıl kapatılır? Instagram nasıl silinir? Instagram silmek için ne yapmalıyım? Hesap dondurma geçici olarak kapatma. Instagram hesap silme ve Instagram hesap dondurma 2016.

Instagram hesap silme ve Instagram hesap dondurma 2016
Müşteri Hizmetleri 23 Eylül 2016 Cuma 22:16

banner192

Instagram hesabımı nasıl kapatırım? Instagram hesabımı nasıl silerim? Instagram hesap nasıl silinir? Instagram hesabını kalıcı olarak silmek. Instagram hesabını tamamen kapatma. Instagram hesabını cep telefondan nasıl kapatılır? Instagram hesabını bilgisayardan kapatma nasıl yapılır?

Instagram hesabınızı silmek veya dondurmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli. Instagram hesap kapatma ve Instagram dondurma aynı işlemler ile yapılır.


Instagram hesap silme ve Instagram hesap dondurma 2016


Instagram hesabını dondurduktan sonra tekrar açabilirsiniz.Instagram hesabınızı kapattınız ama tamamen kapatılmadıysa, her hangi bir mobil cihazdan Instagram hesabına giriş yaparsanız otomatik hesabınız açılacaktır.

Eğer Instagram hesabınızı hiç kullanmayacaksanız, tamamen kapalı olmasını istiyorsanız, Instagram hesabınıza giriş yapmayınız. Facebook' ta bu durum 14 gün. 


Instagram hesap silme uyarısı


Instagram hesabınızı silmeden önce bu işlemin belli bir süre sonra artık geri dönüşü olamayacağını biliniz. Aynı zamanda silinen Instagram kullanıcı adı artık alınamaz.

Instagram hesabınızı silmek için tıklayınız (bilgisayardan) veya aşağıdaki adımları yapınız. Bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yapınız. "Profili Düzenle" seçeneğine giriniz.

Instagram hesap silme ve Instagram hesap dondurma 2016
Sağ tarafta yer alan "Hesabımı geçici olarak kapat" seçeneğini tıklayınız.

Instagram hesap silme 2016

Instagram hesap dondurma 2016

Instagram hesap silme Instagram hesap dondurma


Hesabını geçici olarak kapat bölümünden "Hesabını neden kapatıyorsun?" seçeneklerinden birini seçiniz. "Ara vermek istiyorum", "Kullanmaya başlamakta zorlandım", "İkinci bir hesap açtım", "Gizlilikle ilgili endişeler", "Bir şeyi kaldırmak istiyorum", "Çok zamanımı alıyor", "Takip edecek kişiler bulamıyorum" ve "Başka bir şey" seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

instagram kapatma adresi

instagram müşteri hizmetleri

Bilgisayardan yukarıda verdiğim adresten Instagram' a giriş yapınız. İsterseniz ilk önce Instagram hesabınıza giriş yapıp verdiğimiz adrese gidiniz. Ekrana gelen bölümden sizinle alakalı olanı seçiniz. Onaylamak için Instagram şifrenizi yazınız. 

Not: Instagram hesap dondurma ve Instagram hesap silme işlemlerinde karşılaşacağınız sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
buse erkmen - 7 ay önce
donduramıyoruz