Instagram IGTV çıkmıyor veya IGTV açılmıyor

Instagram uygulamasında IGTV simgesi çıkmıyor yani IGTV simgesi görünmüyor IGTV çalışmıyor diyen kullanıcılar için genel bir haber yayınlamak istedik. Bu tarz sorunlar genelde görünmekte. Malum yeni bir özellik. Peki IGTV neden çıkmıyor?

Instagram IGTV çıkmıyor veya IGTV açılmıyor
müşteri hizmetleri

Instagram yine yapacağını yaptı ve yeni bir özelliğini tanıttı. IGTV adını verdiği yeni özelliği ile video platformunda önemli ölçüde yerini alması bekleniyor.

IGTV, video paylaşımında yeni bir özellik. Diğer yeniliklerle karıştırılmaması gereken IGTV, neredeyse bağımsız bir bölüm diyebiliriz. Bu özel alan ile kullanıcılar hikayelerde olduğu gibi aktif bir kullanım yapacak.

IGTV nasıl açılır? Instagram IGTV hesap açma gibi bir şart getirmediği için direk tüm kullanıcılar bu yeniliği kullanmaya başlayabilir. Türkiye' de daha yeni hizmete alınan bu özelliği ilk bizde test etmek istedik. Şu an için oturmamış olan bu özelliğin büyük ihtimalle yakında sık sık güncellemeler yoluyla yenilikler eklenecek.

Instagram IGTV çıkmıyor veya IGTV açılmıyor

IGTV simgesi yok IGTV neden yok?

iPhone / Android Cep telefonunuzda veya Instagram hesabında IGTV çıkmıyor ise güncel instagram sürümünü kullandığınızdan emin olunuz. Telefonun işletim sürümünün güncel olduğundan emin olunuz. Telefonun sürümü desteklemiyorsa ve telefona artık yeni sürümleri desteklemiyorsa derleme ROM' lar denenebilir. 

IGTV görünmüyor nedenlerinde biride instagram hesabı kaynaklı bir sorundan dolayı olabilir. Bunun için farklı bir hesabı deneyin. Aynı zamanda hesabınızı da başka telefonda deneyin. Hesabını dondurup üzerinden belli bir saat geçtikten sonra açıp tekrar deneyin.

IGTV neden yok? Şu an kademeli olarak kullanıcılara ulaşıyor olabilir. Bazı hesaplara geç gelebilir. IGTV simgesi yok bazen hesapta bazı alanların doldurulmaması nedeniyle çıkmayabiliyor. IGTV simgesi yok birde instagram hesabının doğrulanmadığında oluşabilir. Hesabı doğrulayıp mobil onayı yapınız. Yani telefon numarası ekleyip doğrulayınız.

IGTV açılmıyor sorunuyla karşılaşan kullanıcılar telefonlarını kapatıp açsın. Telefonda yeterli bir yer olduğundan emin olsun. Ön bellek temizleme gibi uygulamalar denensin. Farklı bir internette denensin. Telefonun tarih / saat ayarlarına bakılsın. Yanlışsa bir çok sorun bundan kaynaklı olabiliyor. www.andronova.net

IGTV simgesi yok IGTV neden yok?

Şikayet hattı için Instagram iletişim 

IGTV çıkmıyor Android ve IGTV çıkmıyor iPhone sorunları için Instagram' ın kısıtlı destek hizmeti bulunuyor. Hesap ve giriş sorunları için şikayet etme formu doldurulduğunda çoğunlukla çözümsüz kalıyor. Bundan dolayı uygulama içerisinde sorun bildir ve sitemizdeki instagram iletişim / instagram şikayet hattı konumuzu inceleyiniz. Aşağıdan ulaşabilirsiniz.

IGTV ile ilgili sorularınız ve sorunlarınız için detaylı olarak yorum bırakınız. Yani IGTV açılmıyor veya IGTV neden yok şeklinde bir yazı yazıp göndermeyiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 05:58
müşteri hizmetleri