Instagram'ın iOS sürümüne Zoom özelliği geldi!

banner186

Instagram'ın iOS sürümüne Zoom özelliği geldi! Instagram iphone için yeni bir güncelleme yayınladı, Instagram zoom özelliği, Instagram zoom özelliği geldi!

Instagram'ın iOS sürümüne Zoom özelliği geldi!
Savaş Taşcıoğlu 01 Eylül 2016 Perşembe 15:35

banner192
Instagram'ın iOS sürümüne Zoom özelliği geldi! Instagram iphone için yeni bir güncelleme yayınladı, Instagram zoom özelliği, Instagram zoom özelliği geldi! Instagram yeni zoom özelliği geldi mi ?

Instagram'dan yepyeni bir özellik daha. Fotoğraflara artık yakınlaştırma (zoom) yapabileceğiz. Instagram'ın iOS kullanıcıları için yayınladığı yani sürümde, iPhone kullanıcılar Instagram uygulamasında fotoğraflara zoom yapabilecekler. 


Instagram iOS Zoom özelliği nasıl kullanılır?

Instagram son yaptığı güncelleme ile birçok iOS kullanıcısını sevindirecek gibi görünüyor. iPhone kullanıcıları için yayınlanan Instagram Zoom özelliği ile artık fotoğrafları daha yakından inceleyebileceğiz. 
 

Şimdiye kadar yapılmayan bu işlemin geleceği geçtiğimiz günlerde Fotoğraflardaki çözünürlük oranlarının değişmesinin ardından gündeme gelmişti. Yeni iOS desteği ile Instagram kullanıcıları artık fotoğrafları daha detaylı inceleme fırsatı buluyor. 
 
Facebook'un önderliğinde gelişen Instagram uygulaması bilindiği gibi fotoğraf ve video paylaşım ağı olarak kullanılıyor. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden uygulamanın yeni özelliği ile daha da öne çıkması bekleniyor. 
 
Yeni zoom özelliği ile Instagram'da fotoğrafların daha yüksek kalitede çözünürlük ile daha yakından görebilme fırsatı sunuyor. Instagram'ın zoom desteğinin tüm iOS kullanıcılarına bugün itibariyle dağıtılmaya başlandığını duyurdu. 
 
Şuan için sadece iOS kullanıcıları için Zoom desteğinin dağıtılmaya başlandığını duyuran firma ilerleyen zamanlarda Android kullanıcıları içinde yeni bir yayınlama yapacağının bilgilerini paylaştı. Şimdilik Android kullanıcıları zoom desteği için biraz daha bekleyecek. 
 
ınstagram zoom özelliği
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×