Instagram kaydol Instagram giriş yap

banner186

Instagram kaydol Instagram giriş yap. Windows bilgisayardan veya Android / iOS iPhone cep telefondan ücretsiz Instagram hesabı açmak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Instagram kaydol Instagram giriş yap
Müşteri Hizmetleri 12 Ağustos 2017 Cumartesi 22:23

banner192

Bilgisayardan Instagram.com sitesine giriniz. Aşağıdaki ekran gelecek. Instagram hesap açmak için cep telefonu numarası veya e-posta adresi yazmanız gerekiyor. İstersenizde Facebook üzerinden instagram' a giriş yapabilirsiniz. Yani Facebook ile bağlanacaksınız. Kullanıcı adı daha önce alınmamış bir hesap adı belirleyeceksiniz. Sonra şifre ve kaydol butonuna tıklayınız.

Instagram kaydol

İsterseniz cep telefondan da instagram hesabı oluşturabilirsiniz. Bunun için telefon uygulama mağazasına giriniz. Android telefonlar için Google Play Store ve iPhone iOS içinde App Store' ye girip instagram uygulamasını indiriniz. Uygulama üzerinden hesap kaydol seçeneğini kullanınız.

Uyarı: Kayıt olurken kullandığınız mail adresi veya telefon numarası daha sonra kapatırsanız her hangi bir sorunda instagram hesabınıza ulaşamayabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman alternatif bir yöntem ekleyiniz. Yani telefon numarası yanında şifresini bildiğiniz bir e-posta hesabı ekleyiniz.

Instagram kaydol Instagram giriş yap

telefondan Instagram kaydol Instagram giriş yap

Instagram giriş yap

Bazı hesaplarda örnek Facebook ile giriş yapılanlarda Facebook hesabı kapatıldığında erişim sorunu yaşanmakta. Bu durumda kullanıcı adı ile giriş yapmaya çalışınız. Aynı zamanda şifre sıfırlama adımlarını uygulayınız.

Instagram hesap güvenliği için hesaba giriş yaparken telefon doğrulaması ile giriş yapınız. Bu güvenliği açtığınızda farklı bir cihaz veya bilgisayardan instagram hesabınıza giriş yapıldığında telefona doğrulama kodu gidecek. Bu kodla hesabınıza giriş yapılabilecek.

şifre sıfırlama

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
bayran - 6 ay önce
necesi
Avatar
Esmaaaa - 5 ay önce
Çok beğenmedim
Avatar
Herbici2000 - 3 ay önce
Her sey insta ucun
Avatar
Samet secmez - 3 ay önce