Instagram kaydol Instagram giriş yap

Instagram kaydol Instagram giriş yap. Windows bilgisayardan veya Android / iOS iPhone cep telefondan ücretsiz Instagram hesabı açmak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Instagram kaydol Instagram giriş yap
banner192

Bilgisayardan Instagram.com sitesine giriniz. Aşağıdaki ekran gelecek. Instagram hesap açmak için cep telefonu numarası veya e-posta adresi yazmanız gerekiyor. İstersenizde Facebook üzerinden instagram' a giriş yapabilirsiniz. Yani Facebook ile bağlanacaksınız. Kullanıcı adı daha önce alınmamış bir hesap adı belirleyeceksiniz. Sonra şifre ve kaydol butonuna tıklayınız.

Instagram kaydol

İsterseniz cep telefondan da instagram hesabı oluşturabilirsiniz. Bunun için telefon uygulama mağazasına giriniz. Android telefonlar için Google Play Store ve iPhone iOS içinde App Store' ye girip instagram uygulamasını indiriniz. Uygulama üzerinden hesap kaydol seçeneğini kullanınız.

Uyarı: Kayıt olurken kullandığınız mail adresi veya telefon numarası daha sonra kapatırsanız her hangi bir sorunda instagram hesabınıza ulaşamayabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman alternatif bir yöntem ekleyiniz. Yani telefon numarası yanında şifresini bildiğiniz bir e-posta hesabı ekleyiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Instagram kaydol Instagram giriş yap

telefondan Instagram kaydol Instagram giriş yap

Instagram giriş yap

Bazı hesaplarda örnek Facebook ile giriş yapılanlarda Facebook hesabı kapatıldığında erişim sorunu yaşanmakta. Bu durumda kullanıcı adı ile giriş yapmaya çalışınız. Aynı zamanda şifre sıfırlama adımlarını uygulayınız.

Instagram hesap güvenliği için hesaba giriş yaparken telefon doğrulaması ile giriş yapınız. Bu güvenliği açtığınızda farklı bir cihaz veya bilgisayardan instagram hesabınıza giriş yapıldığında telefona doğrulama kodu gidecek. Bu kodla hesabınıza giriş yapılabilecek.

şifre sıfırlama

YORUM EKLE
YORUMLAR
NAGYEV RUSTEM
NAGYEV RUSTEM - 4 ay Önce

2306

sevgi kilic
sevgi kilic - 4 ay Önce

Sevmedim

Korkmaz _ 34
Korkmaz _ 34 - 6 ay Önce

What

Sibel nəbiyeva
Sibel nəbiyeva - 6 ay Önce

Sen çok gözelsin

Samet secmez
Samet secmez - 10 ay Önce

Herbici2000
Herbici2000 - 11 ay Önce

Her sey insta ucun

Zilan
Zilan @Herbici2000 - 5 ay Önce

men komputerde yazisa bilmirem

Esmaaaa
Esmaaaa - 13 ay Önce

Çok beğenmedim

Elif
Elif - 13 ay Önce

bayran
bayran - 1 yıl Önce

necesi