Instagram konum ekleyemiyorum Instagram' da konum ekleme

banner186

Instagram' da konum eklemek istediğimde seçenekleri görmüyorum. Instagram konum ekleyemiyorum Instagram' da konum ekleme nasıl yapılır Android?

Instagram konum ekleyemiyorum Instagram' da konum ekleme
Müşteri Hizmetleri 16 Eylül 2016 Cuma 12:15

banner192

Instagram' da konum mekan ekleme nasıl yapılır? Android cep telefonda konum ekleme seçeneği çıkmıyor ne yapmalıyım? Konum görüntüleme ekleme sorunu hatası! Instagram yer ekleme, Instagram mekan ekleme, Instagram adres ekleme ve Instagram fotoğraflara konum ekleme.

Instagram, son yıllarda sık sık güncelleme almakta. Bu güncellemelerden biri olan konum aramaları önem taşımaya başladı. Bazı kullanıcılar konum ekleme sorunu yaşamakta. Bu sorun için detaylar yazımızda...

Instagram' da konum ekleme: Instagram' da fotoğraf çektikten ve bazı ayarlamaları yaptıktan sonra üst tarafta ileri simgesine dokunun. Çıkan bölümden "Haritaya Ekle” özelliğini etkinleştiriniz.

Harita ekleme seçeneğini açtıktan sonra “Konum Adı” seçeneğine dokunun. Konumunuza yakın olan yerleri görebilirsiniz. Aynı zamanda arama seçeneğini kullanarak konumunuzu, bulunduğunuz yeri tam seçebilirsiniz.

Instagram' da konum eklemek istediğmde herhangi bir seçeneği görmüyorum sorun nedir? Fotoğraf yüklemede "Konum Ekle" seçeneğine dokunduğunuzda konumlar çıkmıyorsa görülmüyorsa, Instagram konum özelliği açık olmadığındandır.

Instagram' da konum özelliğini açmak: Instagram uygulamasını kapatınız. Telefondan Ayarlar bölümüne giriniz. Ekrana geelen Konum servisleri> GPS uydularını kullan ya da Kablosuz ağları kullan seçeneğine dokununuz. www.andronova.net


Instagram' da konum ekleme


Instagram konum ekleyemiyorum Instagram' da konum ekleme

Instagram konum ekleyemiyorum

 Instagram' da konum ekleme mekan ekleme


Instagram konum ekleyemiyorum Instagram' da konum ekleme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
sezer - 1 yıl önce
Yer bildirimi yapamıyorum
Avatar
tayfun - 13 ay önce
yukarida kullanilan harita ekle sistemi cikmiyor yer bildirimi yapilamiyor acaba nasil yapabiliriz??? yardim edermisiniz?
Misafir Avatar
Erdal - 13 ay önce @tayfun
aynı sorun bende de var yardım eder misiniz
Avatar
mertkarakulak - 7 ay önce
İnstagramda konum atamıyorum ve mavi tık almak istiyorum
Avatar
Nil uluturhan - 2 ay önce
Önceden telefonla çektiğim fotoğraf konum ekleyemedim
Avatar
Fatma idin - 2 ay önce
Konum eklenmiyor napmalıyım
Avatar
Soner - 1 ay önce
Benim genellikle bulunduğum konum bir başkası tarafından yanlış girilmiş. Onu değiştiremiyorum. "Konum ekle" seçeneği çıkmıyor. Bütün konum seçenekleri de yüksek doğrulukta. Buna rağmen çıkmıyor.