Instagram neden açılmıyor 2018

Bazı kullanıcılar bugün instagram hesaplarına giriş yapamadı. Neden çalışmıyor ve neden hesabım açılmıyor. Nedeni genel bir sorun görülmekte. Uygulamadan giriş yapmadan başa dönüyor mu?

Instagram neden açılmıyor 2018
banner192

Instagram' a gece saatlerinde erişim yapılamadı. Bazı kullanıcılarda görülen sorunda instagram hesaplarına erişim yapılamadı. Bu sorun bazen 1-2 gün ara ara sürebilmekte.

Instagram' a neden erişim yapılamadı? Sorun için henüz bir resmi açıklama gelmedi. Ya instagram sunucuları kaynaklı (yurtiçi port / instagram sunucu) ya da her hangi bir siber saldırı yapılmış olabilir.

Şuan geçici erişim sorunu olabilir. Instagram uygulamasına kullanıcı bilgilerini girdiğinizde sizi tekrar aynı sayfaya atıyor mu? Yani başamı dönüyorsunuz?

Ama yinede sorun yaşayanlar bulunduğu yerde aynı operatörü kullanan kullanıcılar ile iletişime geçerek analiz edebilirler. Sorunu yaşayanlar için aşağıdaki öneriler denenebilir.

Instagram açılmıyor sorunu

Instagram açılmıyor giriş sorunu yaşayanlar bu andronova.net/instagram-musteri-hizmetleri/instagram-giris-yapiyorum-tekrar-geri-atiyor-cikis-yapiyor-h2453.html haberimizdeki adımları denesinler.

facebook müşteri hizmetleri
Instagram neden açılmıyor 2018

Instagram' da ağ bağlantısı sorunu yaşayanlar: Ağ bağlantı sorununda kullanıcılar şu şekilde bir hata mesajı ile karşılaşabilir. Sunucuya bağlanamadı veya sunucuya bağlanamıyor. Bu sorunda hesabınız belki açılabilir fakat fotoğrafları, videoları ve yorumları göremiyebilir ya da yorum yapamayabilirsiniz. Çözüm için cihaz tarih ve saatini kontrol ediniz. Yanlış olabilir. Bunun dışında DNS sorunu olabilir.

Instagram uygulaması durduruldu ya da bir sorunla karşılaştı: Bu sorun ara ara görülmekte. Sorun cihaz kaynaklı, uygulama kaynaklı, operatör kaynaklı veya instagram sunucusu kaynaklı olabiliyor. Alternatif internet bağlantılarını deneyiniz. Farklı cihazlarda deneyiniz. Cihaz ön belleğini temizleyiniz. DNS ile giriş yapamaya çalışınız. www.andronova.net

Instagram neden çalışmıyor sorun nedir?

Instagram neden çalışmıyor sorun nedir?

Unutmadan Instagram' ın bildiğim kadarıyla bir müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi bulunmuyor. Bundan dolayı önerdiğimiz ücretli destek hattını arayabilirsiniz. Instagram üzgünüz isteğiniz ile ilgili bir sorun oluştu ile ilgili çözüm için aşağıda ilişkili haberler kısmına gözatabilirsiniz.

Eğer sorun çözüldü ama sizde sorun devam ediyorsa şikayet iletişim adresi help.instagram.com/contact/151081798582137 ve Instagram uygulaması üzerinden giriş yapmadan sorun bildiriminde bulunabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 23:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
musacan simsek
musacan simsek - 1 ay Önce

s.a ben sifremi giriyorum ama kod istiyor kod gonderiyorum gelmiyor ?

Elif
Elif - 1 ay Önce

İnstgrama giremiyorum kullanıcı adı email adresi facebook ve telefon üzerinden de denedim üzgünüz isteğiniz ile ilgili bir sorun oluştu uyarısı alıyorum sürekli ne yapmalıyım yardım lütfen

Üzgünüz bir sorun oluştu
Üzgünüz bir sorun oluştu @Elif - 1 ay Önce

Bilgisayardan ve başka telefonlardan deneyiniz. Sorun yoksa cihazınızı sıfırlayın.

ayşe
ayşe - 2 ay Önce

İnstagrama giremiyorum şifremi falan yazıyorum üzgünüm sorun oluştu yazıyo uygulamayı defalarca silip tekrar yükledim ama hiçbir işe yaramadı yardımcı olurmusunuz ?

ayse
ayse @ayşe - 2 ay Önce

bendede ayni sorun olustu hatasi oysaki netten girebiliyorum

sorun oluştu
sorun oluştu @ayşe - 2 ay Önce

Yorumları okuyunuz...

Defne
Defne - 2 ay Önce

Yardım edin instagrama 2 gün den beri giremiyorum erişim sorunu mu var whatsapa felan girebiliyorum yardım lütfen

Alınan hata?
Alınan hata? @Defne - 2 ay Önce

Nasıl bir uyarı alıyorsunuz?

ccvvvn
ccvvvn - 3 ay Önce

Merhaba ben instagrama girmeye çalıştığımda ''instagram başlatılırken bir sorun oluştu lütfen kaldırıp tekrar yükle ve ardından tekrar dene '' diyor sürekli silip tekrar yükledim ama hala bu sorun ile karşılışıyorum.

Eren Bektaş
Eren Bektaş - 3 ay Önce

Başka telefondan girmeye çalıştım ama yine bilinmiyen bir ağ hatası dedi

Sorun sizinle alakalı değil
Sorun sizinle alakalı değil @Eren Bektaş - 3 ay Önce

Instagram ve Facebook kaynaklı hata...

nermin bayram
nermin bayram - 3 ay Önce

daha önce facebooktan otomatik baglandığım instagrama ulaşamıyorum şifrem veya e postan uyumlu deyildiyor

Bağlı hesapları kontrol edin
Bağlı hesapları kontrol edin @nermin bayram - 3 ay Önce

Facebook hesabınıza girdiğinizde bağlı hesapları kontrol ettiniz mi?

bahar aksakali
bahar aksakali - 4 ay Önce

Instagram baslatilirken bir sorun oluştu Instagrami kaldırıp tekrar indirin diyor yapıyorum gene aynı hatayı veriyor ne zaman çözülür lütfen yardım

Telefonda uygulama açılmıyor
Telefonda uygulama açılmıyor @bahar aksakali - 4 ay Önce

Uygulamayı kaldırıp telefondan data klasörün içerisindeki instagram' ı silip tekrar yükleyip denenebilir. Ya da fabrika ayarlarına döndürün.

gözde
gözde - 5 ay Önce

ya giriş yapıyorum malesev instagram durdu diyor

Döfnd
Döfnd - 5 ay Önce

Giriş yapacakken “üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” kırmızı yazılı bir bildirim geliyor. Başka yerden giriliyor fakat uygulamadan girilmiyor. Silip geri yüklesem de olmuyor.

Üzgünüz hatası
Üzgünüz hatası @Döfnd - 5 ay Önce

Başka telefondan uygulamadan girilebiliyor mu? Eğer girilebiliyorsa cihazı sıfırlamanız gerekiyor.

Katus6363
Katus6363 - 5 ay Önce

İnstğram giremiyorum

fatos  yagci
fatos yagci - 5 ay Önce

telim istegramq girmiyo neden acaba vayfiden giriyo ama

Girmeme sorunu
Girmeme sorunu @fatos yagci - 5 ay Önce

Ekran nasıl bir uyarı geliyor

Sudefne
Sudefne - 6 ay Önce

Instagram hesabımın şifresini unuttum ve giriş yapamıyorum şifremi yenileyemedim çünkü giriş yaparken kullandığım e posta yı da unuttum lütfen yardım edin hesabımı kullanmaya devam etmek istiyorum

Şifre ve e-posta adresine ulaşamıyorum sorunu
Şifre ve e-posta adresine ulaşamıyorum sorunu @Sudefne - 6 ay Önce

Bu gibi durumlarda instagram' da hesaba ulaşmak çok zor. Şifre sıfırlama işleminde gelen seçenekleri değerlendirmek gerekiyor. Hesap bilgileriniz kimlikle aynıysa görüntüsünü instagram' a göndererek parola sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz. Her zaman alternatif güvenlik seçenekleri eklenmesi gerekir. Telefon gibi...

Anonim
Anonim - 6 ay Önce

Olağan dışı giriş denemesi saptadık yazısının altında yardım al felan yazıyor ama ben eposta mı felan unuttum hesabıma nasıl girebilirim lütfen yardımcı olun

Olağan dışı deneme girişi sorunu
Olağan dışı deneme girişi sorunu @Anonim - 6 ay Önce

Hesabınızın şifresini biliyorsanız bilgisayardan başka bir internet ağından giriş yapmaya çalışınız. Sorun devam ediyorsa şifre sıfırlama da çıkan seçenekleri yazınız.

Cansu
Cansu - 6 ay Önce

Instagram uygulamasindan hesabımdan çıkış yaptım. Tekrar girdigimde uzgunuz hata olustu diyor hicbir instagram hesabina telefonumdaki uygulama uzerinden giremiyorum

Telefonda üzgünüz hata oluştu sorunu
Telefonda üzgünüz hata oluştu sorunu @Cansu - 6 ay Önce

Farklı bir telefondan hesabınıza girebiliyor musunuz? Evet ise telefonu formatlamanız gerekiyor.