Instagram numara değiştirme telefon numarası ekleme

Instagram hesabıma ekli telefon numarasını nasıl kaldırırım silerim? Instagram numara değiştirme nereden yapılır? Hesabımda bilmediğim bir numara ekli. Numara ekleme kaldırma!

Instagram numara değiştirme telefon numarası ekleme
banner192

Instagram hesabıma nasıl telefon numarası eklerim? Numara ekleme adımları resimli anlatım! Hesabımda bilmediğim bir telefon numarası var nasıl kaldırırım silerim? Hesabımdan numara kaldırma adresi nedir?

Instagram' da hesabınıza telefon numarası ekleme veya ekli numarayı değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Instagram uygulamasından ister yukarıdaki çark (ayarlar) simgesine dokunubilir veya aşağıda yer alan profil simgesine dokunabilirsiniz. "Profili Düzenle" bölümüne giriniz. Açılan seçeneklerde aşağıda bulunan ekli telefon numarasına (numara ekli olmayanlar için telefon simgesine) dokunun. Açılacak bölüme yeni telefon numaranızı yazınız.

Instagram' dan telefon numarası kaldırmak istiyorsanız mevcut numarayı siliniz. Her hangi bir sorunda www.andronova.net' e yorum bırakabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Instagram numara değiştirme nasıl yapılır

Instagram numara değiştirme telefon numarası ekleme

Instagram numara değiştirme

Instagram numara nasıl kaldırılır

Instagram numara ekleme nasıl yapılır resimli anlatım

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eliifuslu1
Eliifuslu1 - 2 hafta Önce

Kod eskı numarama gelıyo değiştirmek için ne yapmam gerekiyor

İsmail genç
İsmail genç - 1 ay Önce

Telefon numaram değişti şifremi unuttum giremiyorum

Facebook ile başvuru DİKKAT!
Facebook ile başvuru DİKKAT! @İsmail genç - 1 ay Önce

instagram uygulamadan yardım seçeneğini deneyin. Ne yazık ki instagram yardım sayfası çok yetersiz. Bundan dolayı facebook üzerinden iletişime geçiniz. Bunun için sitemizde facebook müşteri hizmetleriyle alakalı yazıya bakınız. İlgili mail ve form adresinde açıklama kısmına durumunuzu yazınız

Esra YILDIRIM
Esra YILDIRIM - 1 ay Önce

Hattımı değiştirdiğim Instagrama giriş yapamıyorum kod ama eski hattımın üzerine geliyor düzeltmek için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Numara değişikliğinde kod eski hatta gidiyor
Numara değişikliğinde kod eski hatta gidiyor @Esra YILDIRIM - 1 ay Önce

Çok zor eğer alternatif güvenlik seçenekleri ekli değilse uygulamada yardım alma seçeneği denenebilir. Bunun dışında instagram iletişim adreslerine bakınız.

yusuf yılmaz
yusuf yılmaz - 2 ay Önce

instagram hesabımda rehberime senkronize etmeme ramen sık sık rehberimdeki kişiler biranda hepsi kayboluyordu. Bir süre sonrasında farklı bir butik hesabı açtım numaramı oraya ekledim. rehberim butik hesabında görünüyordu bende tekrar numaramı şahsi hesabıma taşıdım ancak gene görünmemeye başladı. yani durumun son özeti şu; cep telefonu numaram gmail hesaplarım hepsi şahsi instagram hesabıma kayıtlı ancak rehberime hiç bir şekilde erişemiyorum facebook arkaşaları görünüyor fakat rehberdeki kişiler görünmüyor. instagrama 5 kez sorun bildirdim farklı ağ bağlantıları ile denedim silip tekrar yükledim telefonu açtım kapadım rehber bağlantısını koparıp tekrar bağladım diğer hesabı kalıcı olarak kapadım ama nafile ve hatta diğer butik hesabına farklı bir numara girmeme rağmen kayıtlı olmayan rehberdeki kişiler görünüyor rehbere bağlanınca. sorunun çözümü yok gibi bir şey ve koskoca instagram ne maile cevap veriyor nede sözlü iletişim merkezi var aylardır kafayı yiyorum...

Rehberdeki kişiler kayboldu
Rehberdeki kişiler kayboldu @yusuf yılmaz - 2 ay Önce

PC ve birden fazla cihazda denendi mi?

Döndü duman
Döndü duman - 2 ay Önce

Eski telefon numarasına doğrulama kodu gidiyor ve eski numaram kapandı instagram uygulamasında olan e posta ile normal de olan e posta da farklı hesabıma nasıl giriş yapabilirim

Beyza Uyar
Beyza Uyar - 2 ay Önce

Eski telefon numarasına doğrulama kodu gidiyor ve eski numaram kapandı benim nasıl giriş yapabilirim

selma caner
selma caner - 3 ay Önce

yeni hat aldım hattı daha takmadım eski hat üzerinde yapmam gereken birşey varmı. yani yeni hattı takınca instagram kullanmak içi sorun yaşamamak için

yeni hat alındığında
yeni hat alındığında @selma caner - 3 ay Önce

yeni numara aldıysanız instagram hesabına bu yeni numarayı eklemeniz gerekiyor yok sadece sim kart değişimi olduysa 3 gün bildirimler gelmez

Şeval
Şeval - 4 ay Önce

Instagramım numara kabul etmiyor ne yapmalıyım?

parolam değişti
parolam değişti - 5 ay Önce

instaqram parolam deyştirildi yeni parola istiyorum ama numara yanmış o sebepden yeni parola alamiyorum başka nasıl yeni parola ala bilirim

Balack
Balack - 5 ay Önce

Instagram hesabım tlf numaram uzerineydi ancak hattım kapandı kod istiyor napabilirim

Hattım kapandı kod alamıyorum
Hattım kapandı kod alamıyorum @Balack - 5 ay Önce

Instagram' ın kısıtlı sorun başvuru adresleri var. Direk bu sorun için seçenek açılmayabiliyor. Bundan dolayı facebook kod sorunu gibi başvuru formlarından gönderiniz. Sitemizden iletişim adreslerini aratınız.

Muharrem demirel
Muharrem demirel - 6 ay Önce

Sifremi unuttum giriş yapamiyorum telefon numarasına onaylama kodu gönderiyor ama eski telefon numaranız kayitli olduğu için onay kodunu göremiyorum yeni telefon numarama nasıl onay kodu alirim

Eski numara kayıtlı olduğundan numara gelmiyor
Eski numara kayıtlı olduğundan numara gelmiyor @Muharrem demirel - 6 ay Önce

Kod gelmeme sorunu ve numara değiştirme gibi durumlarda instagram' da iletişim formu bulunmuyor. Facebook gibi değil. Facebook' ta bu sorun için başvuru seçenekleri var. Instagram' da ise bazı formlar var onda da ilgili seçenek yok. Yani o kanallarla başka sorun seçeneği seçerek instagram' ın dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında facebook başvuru formları kullanılabilir.

eylyrr
eylyrr - 7 ay Önce

hesabıma en son bakanlara bakmak için internet sitesinden giriş yapmıştım sonra instagramıma girdiğimde şüpeli giriş denemesi yazıyodu ve benim eski telefon numaram çıkıyo ne yapmalıyım fan sayfamdan girip baktım kendi hesabıma çalınmamış sanıtım ama giriş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Bakanları görme nedeniyle giriş sorunu
Bakanları görme nedeniyle giriş sorunu @eylyrr - 7 ay Önce

Şüpheli işlem olarak algılandığından doğrulama yöntemi isteyecek. Bu sorunu aşmanız biraz zor. Sayfamıza instagram iletişim konusunu inceleyiniz.

Derya
Derya - 7 ay Önce

Merhaba instagramda isletme profilini kullaniyorum telefon numaram ekli olmasina ragmen sayfam surekli onay kkduna takiliyor 1 hafta 10 gun 15 gun gelmiyor cok sıkıntı yasiyorum konuda.
Kodu çabuk alabilmem icin ne yapabilirim numarami silmeyi dusunuyorum artik.numarami silersem ne olur

Instagram sayfası onay kodu sorunu
Instagram sayfası onay kodu sorunu @Derya - 7 ay Önce

İki faktörlü kimlik doğrulamasını ekleyin.

Melih karaaslan
Melih karaaslan - 8 ay Önce

Instagram hesabima garden giris yapmistim.
Fakat inatagrama giris yeoman istedigimde e-posta ve telefon numarasi isityor ama eski e-posta ve eski telefon numaram
Bu sikintidan dolayi hesabima giris yapamiyorum

Hilal
Hilal - 8 ay Önce

Telefon numara değişikliği yaptım instegramda eski numaram kayıtlı onay kodu istiyor nasıl hesabımı geri alırım lütfen yardımcı olurmusunuzzz???

Hesap bilgileri gerçek bilgileriniz ise
Hesap bilgileri gerçek bilgileriniz ise @Hilal - 8 ay Önce

Numara değişikliği yapmadan önce güvenlik ayarlarında gerekli işlemlerin yapılması gerekiyordu. Alternatif güvenlik uygulamadıysanız kimlikle şifre sıfırlama talep edilmesi gerekiyor.