Instagram öne çıkanlar görünmüyor yok

Instagram uygulamasında öne çıkanları açmak için hangi adımları yapmak gerektiğini ve bilinmesi gerekenleri anlattığımız haberimizle genel sorulara da yer verdik. Bunlardan öne çıkanlar görünmüyor çıkmıyor gibi.

Instagram öne çıkanlar görünmüyor yok
banner192

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medyalarından biri olan instagram öne çıkanlar kısmını güncelleyip sosyal medya adına büyük bir gündem ortaya atmıştır. Instagramın yapmış olduğu bu güncelleme kısa süre içinde kullanıcılarına sevdirmeyi başarmıştır. Ayrıca bu kullanım oranını 300 milyona kadar yükseltmesiyle de yayınlanmış güncellemeler arasından farkını yaratan bir güncelleme olmuştur.

Instagram öne çıkanlar nasıl kullanılır?

Instagram hikâyeler öne çıkanlar nasıl açılır? Instagram da öne çıkanlar bölümü ufak tefek değişikliğe uğradı. Ayrıca uygulanan bu değişiklikler tasarım kısmına da etkisini göstermiştir. Peki nasıl yapılır?

Bunlarla birlikte instagram da öne çıkanlardan yararlanmak için kullanıcılar ilk olarak profilin sol kısmında bulunan “yeni “ seçeneğine tıklaması gerekir. Ardından arşiv penceresi ekrana gelecektir. Bundan sonra arşivden öne çıkarılmak istenilen paylaşımın seçilmesi gerekir. Daha sonra kullanıcıdan kapak fotoğrafı belirlenmesi istenir. Son olarak kapak fotoğrafı seçimi yapıldıktan sonra öne çıkarılacak olan paylaşıma bir isim verilmelidir. Bütün bu anlatımlar yapıldığı takdirde paylaşımın öne çıkanlar kısmından gözükmesi mümkün olacaktır.

Instagram öne çıkanlar nasıl açılır?Instagram öne çıkanlar nasıl yapılıröne çıkanları ayarlama

Instagram öne çıkanlar yok veya Instagram öne çıkanlar çıkmıyor

Öne çıkanlar hakkında bilinmesi gerekenler: İnstagramın öne çıkanlar özelliği için herhangi bir süre sınırlaması mevcut değildir. Yani hikâyeler gibi 24 saat içinde kaybolmaz. Kullanıcı silmek istediği zamana kadar orada kalır.

facebook müşteri hizmetleri
Fakat öne çıkanlar kısmından paylaşılacak paylaşım uzun süre kaldığı takdirde bu paylaşım için düzenleme ihtiyacı duyulabilir. Bu özellik bölge sınırlaması sebebiyle kullanılmama sorunu da kısa sürede düzeltilmiştir.

Instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları göremiyorum veya instagram öne çıkanları görünmüyor sorunu ile karşılaşanlar cihazların destekleyip desteklemediğini kontrol etsin. Bazı Android sürümü veya iOS iPhone sürümü uyumsuz olduğundan bu özelliği kullanamayabilirsiniz.

Instagram öne çıkanları göremiyorum bazende biraz zaman alabiliyor. iPhone kullanıcıları yukarıdaki adımları kontrol etsin. Aynı zamanda ayarlar' dan arşivi de açsın.Yine de sorun yaşayanlar yorum bıraksın. Gün içerisinde cevabı yazılacaktır.

instagram öne çıkanları görünmüyor

Instagram öne çıkanlar göremiyorum Android

Instagram öne çıkanlar özelliği kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Fakat yoğun ilgi gören bu özellik beraberinde bazı sıkıntıları da getiriyor. Bu sorunla beraber instagram adminleri harekete geçti ve problem hakkında detaylı araştırma yaptıktan sonra çözüm için bazı önerileri kullanıcılarına sundu.

Android için öne çıkanlar görülmüyor! Kesinlikle android ile instagrama giriş yapılınca ve öne çıkanlar kısmı görülmüyorsa kullanıcıların ilk olarak yapması gereken instagram uygulamasından çıkış yapıp tekrardan girmek olmalıdır. Bu çözüm olmuyor ise kullanıcılar uygulamanın güncel olduğu konusunda emin olması gerekir. Bu da çözüm değil ise uygulamayı kökten kaldırması ve bir daha kurulum yapması gerekir. Ayrıca instagram güncellemesi yapmak için kesinlikle bir bilenden veya internet üzerinden araştırılmalıdır.

Genel çözümler: Instagram da öne çıkanlar uygulaması görülmediği takdirde giriş yaptığınız aletin saat ve tarihleri kontrol edilmesi gerekir. Buna bağlı olarak çoğu zaman kullanıcılar telefonları veya tabletlerinden tarih ve saat kısmı yanlış görülebiliyor. Bu da öne çıkanlar kısmının görülmemesine yol açan en önemli sebeplerden biri olmuştur. Eğer kullanıcılar kendi aletlerinin tarihinde veya saatinde bir sorun mevcut değil ise instagramın önbelleği ve ayrıca verilerin temizlenmesi gerekir keza saat ve tarihten bir sıkıntı görülmediği zaman büyük olasılık ile önbellekte ve verilerde sorun vardır. Bu çözümler de işe yaramadığı takdirde bayilere başvurulması gerekir.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 00:03
YORUM EKLE