Instagram öne çıkanlar görünmüyor yok

Instagram uygulamasında öne çıkanları açmak için hangi adımları yapmak gerektiğini ve bilinmesi gerekenleri anlattığımız haberimizle genel sorulara da yer verdik. Bunlardan öne çıkanlar görünmüyor çıkmıyor gibi.

Instagram öne çıkanlar görünmüyor yok
müşteri hizmetleri

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medyalarından biri olan instagram öne çıkanlar kısmını güncelleyip sosyal medya adına büyük bir gündem ortaya atmıştır. Instagramın yapmış olduğu bu güncelleme kısa süre içinde kullanıcılarına sevdirmeyi başarmıştır. Ayrıca bu kullanım oranını 300 milyona kadar yükseltmesiyle de yayınlanmış güncellemeler arasından farkını yaratan bir güncelleme olmuştur.

Instagram öne çıkanlar çıkmıyorsa! "Profil simgesine" dokunup yukarıdaki "Saat simgesine" dokunun "Arşiv" de üst kısımda "3 Nokta" dokunun son adım "Öne çıkarma oluştur" butonuna tıklayın.

Instagram öne çıkanlar nasıl kullanılır?

Instagram hikâyeler öne çıkanlar nasıl açılır? Instagram da öne çıkanlar bölümü ufak tefek değişikliğe uğradı. Ayrıca uygulanan bu değişiklikler tasarım kısmına da etkisini göstermiştir. Peki nasıl yapılır?

Bunlarla birlikte instagram da öne çıkanlardan yararlanmak için kullanıcılar ilk olarak profilin sol kısmında bulunan “yeni “ seçeneğine tıklaması gerekir. Ardından arşiv penceresi ekrana gelecektir. Bundan sonra arşivden öne çıkarılmak istenilen paylaşımın seçilmesi gerekir. Daha sonra kullanıcıdan kapak fotoğrafı belirlenmesi istenir. Son olarak kapak fotoğrafı seçimi yapıldıktan sonra öne çıkarılacak olan paylaşıma bir isim verilmelidir. Bütün bu anlatımlar yapıldığı takdirde paylaşımın öne çıkanlar kısmından gözükmesi mümkün olacaktır.

Instagram öne çıkanlar nasıl açılır?Instagram öne çıkanlar nasıl yapılıröne çıkanları ayarlama

Instagram öne çıkanlar yok veya Instagram öne çıkanlar çıkmıyor

Öne çıkanlar hakkında bilinmesi gerekenler: İnstagramın öne çıkanlar özelliği için herhangi bir süre sınırlaması mevcut değildir. Yani hikâyeler gibi 24 saat içinde kaybolmaz. Kullanıcı silmek istediği zamana kadar orada kalır.

Fakat öne çıkanlar kısmından paylaşılacak paylaşım uzun süre kaldığı takdirde bu paylaşım için düzenleme ihtiyacı duyulabilir. Bu özellik bölge sınırlaması sebebiyle kullanılmama sorunu da kısa sürede düzeltilmiştir.

Instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları göremiyorum veya instagram öne çıkanları görünmüyor sorunu ile karşılaşanlar cihazların destekleyip desteklemediğini kontrol etsin. Bazı Android sürümü veya iOS iPhone sürümü uyumsuz olduğundan bu özelliği kullanamayabilirsiniz.

Instagram öne çıkanları göremiyorum bazende biraz zaman alabiliyor. iPhone kullanıcıları yukarıdaki adımları kontrol etsin. Aynı zamanda ayarlar' dan arşivi de açsın.Yine de sorun yaşayanlar yorum bıraksın. Gün içerisinde cevabı yazılacaktır.

instagram öne çıkanları görünmüyor

Instagram öne çıkanlar göremiyorum Android

Instagram öne çıkanlar özelliği kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Fakat yoğun ilgi gören bu özellik beraberinde bazı sıkıntıları da getiriyor. Bu sorunla beraber instagram adminleri harekete geçti ve problem hakkında detaylı araştırma yaptıktan sonra çözüm için bazı önerileri kullanıcılarına sundu.

Android için öne çıkanlar görülmüyor! Kesinlikle android ile instagrama giriş yapılınca ve öne çıkanlar kısmı görülmüyorsa kullanıcıların ilk olarak yapması gereken instagram uygulamasından çıkış yapıp tekrardan girmek olmalıdır. Bu çözüm olmuyor ise kullanıcılar uygulamanın güncel olduğu konusunda emin olması gerekir. Bu da çözüm değil ise uygulamayı kökten kaldırması ve bir daha kurulum yapması gerekir. Ayrıca instagram güncellemesi yapmak için kesinlikle bir bilenden veya internet üzerinden araştırılmalıdır.

Genel çözümler: Instagram da öne çıkanlar uygulaması görülmediği takdirde giriş yaptığınız aletin saat ve tarihleri kontrol edilmesi gerekir. Buna bağlı olarak çoğu zaman kullanıcılar telefonları veya tabletlerinden tarih ve saat kısmı yanlış görülebiliyor. Bu da öne çıkanlar kısmının görülmemesine yol açan en önemli sebeplerden biri olmuştur. Eğer kullanıcılar kendi aletlerinin tarihinde veya saatinde bir sorun mevcut değil ise instagramın önbelleği ve ayrıca verilerin temizlenmesi gerekir keza saat ve tarihten bir sıkıntı görülmediği zaman büyük olasılık ile önbellekte ve verilerde sorun vardır. Bu çözümler de işe yaramadığı takdirde bayilere başvurulması gerekir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 18:18
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Rabia
Rabia - 12 ay Önce

Eski bir öne çıkarmam vardı 8-9 tane şuan yarısı silinmiş 3 tane kalmış arşivde de yok ben silmedim biri hesabıma girmiş olabilir mi?

İlerleyen saatlerde kontrol edin
İlerleyen saatlerde kontrol edin @Rabia - 12 ay Önce

Akşama doğru olan bir şeyse uygulamada sıkıntı var ondan olabilir.

Hilal
Hilal - 1 yıl Önce

İntagra öne çıkanlar gözükmüyor hiçbir şekilde 3 gün oldu hala gözükmüyor başka bir telden girdim yine olmuyor dediklerinizin hepsini yaptım olmuyor ne yapmalıyım nasıl düzeltilir

Engelleme gelebiliyor
Engelleme gelebiliyor @Hilal - 1 yıl Önce

Hesabınıza kısıtlama gelmemişse profil ayarlarını ve numara doğrulamasını tekrardan yapıp deneyin.

Firdevs
Firdevs - 1 yıl Önce

Yeni güncelleme geldi mahvetti instagramı mı bu ne ya öne çıkanlarım açılmıyor yeniden yükledim ön belleği sildim yine olmuyor lütfen bir çözüm söyleyin ya

Çözüm getirecek
Çözüm getirecek @Firdevs - 1 yıl Önce

Basit yeniyi kaldırın ve bir önceki sürümü kurun.

Ferda
Ferda - 1 yıl Önce

Hikayeyi öne çıkarma özelliği çalışmıyor

Başka cihazla denendi mi
Başka cihazla denendi mi @Ferda - 1 yıl Önce

Cihazdan mı hesaptan mı analiz yapmak lazım

Ahmet mert demir
Ahmet mert demir - 1 yıl Önce

Şimdi sorun şu öne çıkardığım hikaye açılmıyor hiç biri. Story gezerken bazı kişilerin açılmıyor Profiline girip bakınca story açılıyor saati kontrol ettim ön belleği temizledim sildim tekrar yükledim tekrar giriş yapıp çıktım Facebook bağlamadan ama bir türlü düzelmedi ve arşivdeki fotoğraflar da gözükmüyor bu arada var ama fotoğraf yok nedir çözümü

Hesap kısıtlanması ya da telefon kaynaklı
Hesap kısıtlanması ya da telefon kaynaklı @Ahmet mert demir - 1 yıl Önce

Bu durum hesabınızla başka telefondan da denediğinizde aynı mı?

Merve
Merve - 1 yıl Önce

Başka cihazdan kendi hesabıma giriş yaptım yine gözükmedi hiçbir şekilde ne kendi ne de takip ettiğim kişilerin öne çıkarılanları açılmıyor başka hesaba girince açılıyor ama kendimin olmuyor yardım edebilir misiniz lütfen

ayse
ayse @Merve - 1 yıl Önce

bende aynı sorunu yaşıyorum, düzeltebildiniz mi?

Çok sayıda olasılık olabilir
Çok sayıda olasılık olabilir @Merve - 1 yıl Önce

Ya hesabınıza bir yaptırım geldi ya profiline telefon ve e-posta ekli değilse ekleyerek doğrulayıp denemek gerekiyor.

Merve
Merve - 1 yıl Önce

Napsam gözükmüyor öne çıkarılanlar açılmıyor bir türlü yardım edebilir misiniz

Muhammet
Muhammet - 1 yıl Önce

Öne çıkanların gözükmüyor ve arşivde de gözükmüyor ama başka birinin hesabından gözüküyor yardım pleaseee!!!!

Öne çıkanlar gözükmüyor sorunu
Öne çıkanlar gözükmüyor sorunu @Muhammet - 1 yıl Önce

Hesabınıza başka telefondan girip denediniz mi?

Merve
Merve - 2 yıl Önce

Öne çıkardığım hikayeler 1 ay sonra kendiliğinden ailimdi yardım lütfen

Yazı
Yazı - 2 yıl Önce

Başka bir cihazdan da denediniz mi?

Eda Bayer
Eda Bayer - 2 yıl Önce

Öne çıkanlarda kimlerin hikayeme baktığını göremiyorum 24 saat dolduktan sonra görünmez yazıyor , öne çıkanlarıda düzenledim ama hala gözükmüyor nasıl düzeltebilirim?

Semiha
Semiha - 2 yıl Önce

Profilinizin üzerinde ki saat işaretine dokunun arşiviniz çıkıyo sol üstde... simgesine dokunun orda öne çıkarma oluştur diyo ordan yapabilirsiniz öne profilinizde ki öne çıkarmayı orda yeni snaplariniz görünmüyorsa arşive kaydet i açmanız gerekiyo açınca yine ekleyebiliyorsunuz

nurullah  cakan
nurullah cakan - 3 yıl Önce

ben baska telefondan girincede görünmüyor benim tlfn j3 arkm tlfn j2 onun hesabında görünüyor ama ben girince görünmüyor

Dilan
Dilan - 3 yıl Önce

Yaptim denedim farklı telefonda cikiyor öne çıkanlar benim telefonda farkli bir hesapta girince de oluyo yani telefon ile ilgili sorun yok ama benim telefonda benim hesap öne cikanlar olmuyor

Öne çıkanlar telefon kaynaklı
Öne çıkanlar telefon kaynaklı @Dilan - 3 yıl Önce

Çıkmayan hesabı başka bir telefonda denendiğinde çıkıyorsa bu sorun telefon kaynaklı. Hesap bilgileri telefonun data klasöründe yer alır. Kısaca cihazı fabrika ayarlarına döndürün.

Dilan
Dilan - 3 yıl Önce

Iki hesabtan giris yapiyorym birinde one cikanlar var ama asıl hesabimda one cikanlar yok gorunmuyor uygulamayi sildim tekrar yukledim onbellegi temizledim ama yinede olmadi

Asıl hesabımda öne çıkanlar görünmüyor
Asıl hesabımda öne çıkanlar görünmüyor @Dilan - 3 yıl Önce

Haberdeki adımlar doğru şekilde yapıldıysa farklı bir telefonda deneyiniz.