Instagram oops an error occurred nedir

iPhone ve Android telefonda Instagram hesabıma girerken ya da girmeye çalıştığımda oops, an error occurred uyarısı aldım. Bu hata ne demek Nedir? Instagram hesabıma giremiyorum ne yapmalıyım?

Instagram oops an error occurred nedir

Instagram girerken oops an error occurred hatası ile larşılaşıyorum. Bu hata ne demek? Instagram' a neden giremiyorum ne yapılmalı?

Oops an error occurred nedir? Instagram uygulamasında oops an error occurred şeklinde bir uyarı alıyorsanız, çok fazla giriş denemesi yapılmış olabilir. Tarayıcı üzerinden instagram hesabınıza girmeye çalışınız. Instagram uygulamasını kapatıp açınız. Telefonu kapatıp açınız. Sorun devam ediyorsa önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Oops an error occurred ne demek? Bu hata bazen instagram kaynaklı sorunlardan dolayı olabiliyor. Örnek dünya geneli veya Türkiye port'ları kaynaklı olabiliyor. Yani bu durum geçici olabilir. İşte bunu göz önünde bulundurarak farklı ilde olan bir tanıdığınıza aynı sorunla karşılaşıp karşılaşmadığını sorunuz.

Instagram oops an error occurred nedir

Neden başka il? Çünkü bulunduğunuz yerde ve bazı yerlerde sorun görülebilir. Başka cihazlarda deneyin. Birde telefonun ve bilgisayarın web tarayıcısı üzerinden deneyiniz. Yani uygulama dışında.

Oops an error occurred instagram 

Oops an error occurred çözümü nedir ve instagram giremiyorum hesabım açılmıyor diyenler bu sorunun nedenlerinden bazılarını anlattık. Bu bazen cihazın tarih saat ayarlarının yanlış olması nedeniylede olabilmekte.

Cep telefonu operatörleri yani Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell veri kullanımda kota uygulamış olabilir. Bazı tarifelerde belli kullanımlardan sonra hız düşümü yapılabiliyor. Bundan dolayı wifi ile internet erişimi yapıp deneyiniz.

Bazen şebeke çekimi iyi görünüyor ama internet erişimi yetersiz ya da bulunduğunuz yerde yoğun şekilde internet kullanımından dolayı baz istasyonları yetersiz kalabiliyor. Instagram iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. Instagram akış yenilenemedi haberimizi de inceleyiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 16:32
YORUM EKLE
YORUMLAR