Instagram paylaşım yapamıyorum şurada paylaşılıyor sorunu

Instagram şurada paylaşılıyor sorunu ortaya çıkanlar için merak etmeyin hesabınızda bir sorun yok. Instagram sunucularında olan bir sorun diye düşünüyoruz. Çözümü ise...

Instagram paylaşım yapamıyorum şurada paylaşılıyor sorunu
müşteri hizmetleri

Instagram paylaşım yapamıyorum sorunu yaşıyor musunuz? Akşama doğru instagram paylaşım yapmaya çalıştığınızda "Şurada paylaşılıyor" şeklinde kalıyor. Sorun nedir hüç bir yerden bir açıklama gelmedi. Tahminen bazı yerlerde bu hatayla karşılaşıldı.

Instagram şurada paylaşılıyor sorunu sizden kaynaklı olmadığını belirtelim. Sorunu test etmek için bir görsel paylaştık ve aynı şekilde paylaşılıyorda kaldı. Sonra VPN uygulamasıyla denedik ve tekrar paylaşım yaptık. Aşağıdaki paylaştığımız görselde görüldüğü gibi sorun ortadan kalktı. Yani VPN ile giriş yapılarak paylaşıma devam :)

VPN tercihi ile işlem yapacaklar, uygulamaları resmi mağazadan indirmenizi ve yorumları okumadan kullanmamanızı öneririz.

Instagram paylaşım yapamıyorum şurada paylaşılıyor sorunuInstagram şurada paylaşılıyor sorunu

Instagram paylaşım yapamıyorum genel

Genelde görülen sorun bazılarında görülmeyebiliyor. Yani özellikle belli bir kullanıcı kitlesinde görülmemekte. Belki yurtdışında da aynı sorun var veya sadece Türkiye' de ortaya çıkmış olabilir.

Paylaşım yapamayanlar geçici olarak VPN ile denesin. İlerleyen saatlerde düzeleceğini düşünüyoruz. www.andronova.net

Bazılarında uygulama açılmayabilir veya yenileme olmayabilir. Yani güncel paylaşımları yenileme seçeneği aktif halde gelmediğinden yeniler gelmeyebilir. Aynı fotoğraflar ve videolar tekrar ekran gelebilir. 

Güncel bilgi! Kullanımda sorun yaşayanları sayısı arttığı görülmekte. Çoğu şu an bir arayış içinde sorunu anlamaya çalışıyorlar. Biz yukarıdaki fotoğraflarda test ederek sorunun şu an Türkiye üzerinde görüldüğünü düşünmekteyiz. VPN ülke olarak ABD seçilerek işlem yaptım ve sorun tekrar görüldü.

Instagram paylaşım olmuyor sorunu devam edenler

  • Telefon yeniden başlattınız ve hata devam ediyor ise
  • İlk olarak başka telefonda ve hesapta deneyin
  • Beğeni ve yorum yapılabiliyor mu deneyin
  • Oturumu kapatın yani hesaptan çıkış yapılsın tekrar girilerek denensin
  • Çevrenizdekilere bakınız
  • İnternet bağlantısını farklı yerden deneyin
  • Telefondan ön bellek temizliğinde bulunun
  • Farklı hesaplara gidiyor mu bakın
  • VPN kullanmayı deneyin
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 20:26
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevcan erguler
Sevcan erguler - 7 ay Önce

Paylaşım yapamiyorum