Instagram profili görünmüyor

Instagram hesap profiline baktığınızda göremiyorsanız yani profilim göremiyorum diyorsanız bunun bazı nedenlerine kısaca yer vermeye çalıştık. Peki profil neden göremiyorum?

Instagram profili görünmüyor
müşteri hizmetleri

Instagram' ın hayatımızdaki önemi nedir? Instagram öyle büyük sosyal bir platform ki, bazen küçük de olsa birçok hatayla karşılaşabiliriz. Instagram hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir, herkes için son derece önemli olan bu sosyal platform, kişilerin özel hayatlarından tutun, günlük hayatlarının bile paylaşıldığı çok güvenli sosyal sitedir.

Günümüz koşullarında instagram bütün sosyal içerikli siteler içinde en trend sitedir. Her kesimden insanın güvenli bir şekilde tercih ettikleri çok popüler bir sosyal sitedir. İnsanların artık öyle bir sitesi var ki, instragram bu ortamda kişiler sevinçlerini, üzüntülerini paylaşabilmektedirler. Onun için instagram günümüz koşullarında çok önemli bir yere sahiptir, herkesin güvenli bir şekilde sohbet ettikleri sosyal bir platformdur.

Instagram profili görünmüyor

Instagram profil görünmüyor

Günümüzde en çok kullanılan sosyal bir platform olan İnstagram olmazsa olmazlarımız arasındadır. Instagram, deyince her zaman ilk akla gelen, bütün güncel konularımızı resimlerimizi, fotoğraflarımızı arkadaşlarımızla paylaştığımız, güvenli bir platformdur. Her şeyde olduğu gibi bazen, instagram’da da bir takım sorunlar yaşanabilmektedir. Örnek, instagram profil görünmemesi, bu platformda yaşanan sorunlardan bir tanesidir. Profilin görünmeme sebebi ise hesap bağlantınız da oluşan bağlantı sorunlarıdır.

  • Instagram profilini göremiyorum: Aynı anda bir hesaptan birden fazla instagram hesabınıza bağlantı yapıldığında ve anlık paylaşımları da aynı şekil birden fazla, yaptıysanız eğer tabi ki de bu tür hataları verebilir. Böyle durumlar ile karşılaştığınızda, instagram’a giriş sayfanızı yenileyin ve profilinizin oluşmasını bekleyin.
  • Instagram' da genel bir sorun olabilir. Bu herkes için geçerli olmayabiliyor. Yani arkadaşımda sorun yok diyebilirsiniz. 
  • Profil gizli konuma alınmış olabilir.
  • Instagram tarafından bir ceza almış olabilirsiniz.
  • Başka bir cep telefondan girmeye çalışınız.
  • Telefonun tarih ve saatini kontrol ediniz.
  • Birde hesabınızı dondurup tekrar açtıysanız belli bir süre bu sorunla karşılaşabiliyorsunuz. Zamanla sorun kendiliğinden düzeliyor.

Sorunlarınız için instagram iletişim merkezini ziyaret edebilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Esat
Esat - 11 ay Önce

Merhaba instagram' da başka birinin profiline giremiyorum profile tıkladığımda ekran siyah bir sayfa açılıyor bunun nedeni nedir acaba.

Profilde siyah ekran sorunu
Profilde siyah ekran sorunu @Esat - 11 ay Önce

Tüm profillerde mi?
Başka bir telefondan da denendi mi?

Sermin kosan38
Sermin kosan38 - 1 yıl Önce

İnstergam durduruldu raporu geliyor sürekli duruyor

Uygulamayı silin ve
Uygulamayı silin ve @Sermin kosan38 - 1 yıl Önce

Eski 2 sürüm öncesini kullanın

Teknoloji haberleri