Instagram sesli mesaj gönderme

Instagram sesli mesaj gönderme özelliği Türkiye kullanıcılarına ulaştı. Peki Instagram sesli mesaj nasıl gönderilir? Direct mesajlar bölümünden kişiyi seçerek mikrofona dokunun.

Instagram sesli mesaj gönderme
müşteri hizmetleri

Instagram' a yeni bir özellik eklendi. Yeni güncellemeyle artık instagram' da sesli mesaj gönderebilirsiniz. Türkiye kullanıcılarına da açılan yenilik için ekran görüntülerini sizlerle paylaştık.

Instagram Direct sesli mesaj özelliği! Direct' e eklenen sesli mesaj gönderme yeniliği tüm instagram kullanıcılarına ulaştı. Ağır ağır önemli yeniliklere imza atmaya devam eden uygulamada, instagram sesli mesaj göndermek için mesajlar bölümünden işlem yapabilirsiniz.

Bu özellik çok geç kalınmışdı. Çok uzun zaman önce Facebook ve WhatsApp' a gelen bir özellik daha yeni instagram' a ulaştı. 

Instagram sesli mesaj nasıl gönderilir?

Instagram ana bölümde üst kısımdaki simgeye dokunup açılan yerden sesli mesaj göndermek istediğiniz kişiye dokunup, altta mikrofon simgesine basılı tutarak sesli mesajınızı oluşturabilirsiniz.

Sesli mesajı oluşturmak için basılı tutarak kayıt edip sonra parmağı çektiğinizde mesaj gidiyor. Gönderilen sesli mesajı silmek için ilgili mesajın üzerinde basılı tutup silebilirsiniz.

Instagram sesli mesaj göndermeInstagram sesli mesaj yollamaInstagram sesli mesaj nasıl gönderilirInstagram sesli mesaj nasıl atılır

Instagram sesli mesaj çıkmıyor veya Instagram sesli mesaj görünmüyor simgesi yok diyenler için uygulamayı silip tekrar yükleyerek deneyiniz. Birde başka cihazlarda da deneyin. Cihaz yazılımı eski olması bazı yeni özelliklerin gelmesini engelleyebiliyor.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri