Instagram sessize alma geliyor

Instagram' da yeni güncelleme yolda. Gelecek güncelleme ile artık istemediğiniz kişilerden gelen bildirimler sessize alınabilecek. Tabi bazı kullanıcılar hatalarla karşılaşabilir. Örnek sessize alma butonu çalışmıyor.

Instagram sessize alma geliyor
müşteri hizmetleri

Facebook' a gelen özellikler yavaş yavaş Instagram' a gelmekte. Özellikle son yıllarda gerçekten çok önemli güncellemeler aldı. Özellikle hikayeler özelliği çok tuttu. Geçenler de gelen emojilerde anket yeniliği de az da olsa beğeni aldı. Tabi gelen bazı yenilikler geç kalınmış özellikler. Bu geç kalınan bir diğer özellik ise sessize alma. İşte bu özellik içinde yeni bir güncelleme sinyali geldi. Kısa süre içerisinde kullanıcılarına ulaşacak.

Instagram' da beklenen bir güncelleme ile önemli bir özellik kullanıcıları ile buluşacak. Yeni Instagram' da sessize alma özelliği geliyor.

Instagram kullanıcıları artık paylaştıkları, hikayeleri ve takip ettiklerinden gelen bildirimleri sessize alabilecek. Sürekli paylaşım yapan birinden gelen bildirimler rahatsızlık veriyorsa ve takip etmeyi de bırakamıyorsanız bu özellik tam size göre olacak.

Sessize aldığınız hesabı istediğiniz zaman tekrar sessizden çıkarabiliyorsunuz. Bence gayet yerinde bir yenilik. Şu an bu özellik olmadığından genelde instagram bildirimleri kapatarak bu sorunu bu şekilde çözüyoruz. Yeni güncelleme ile artık daha pratik olacak.

Instagram sessize alma geliyor

Instagram sessize nasıl alınır?

Instagram sessize alma nasıl yapılır? Sessize almak istediğiniz kullanıcı profiline gidip üst taraftaki üç noktaya dokunup "sessize al" butonuna dokunun. Sessizden çıkarmak içinde aynı işlemi yapabilirsiniz. Sessize alma iPhone da yukarıdaki adımlarla yapılmakta. Android telefonlarda da aynı yerden yapılacak. Sessize alma Android ve iOS aynı zamanlarda gelebilir. 

Instagram sessize alamıyorum!  Instagram sessize alamıyorum sorunu tahmini instagram uygulamasının yeni sürümünü kullanmadığınızdan kaynaklı. Tabi bazı cihazlar uyumlu olmamasından kaynaklı olabiliyor. Yani Android ve iOS sürümü desteklemiyor olabilir. Bazı kullanıcılarda ise sistemsel sorunlardan dolayı oluşmayabilir. Daha önceki bazı yeniliklerde bu yaşandı. Örnek canlı yayın yapılamama sorunu. 

Instagram sessize alamıyorum sorunu ile karşılaşanlar detaylı olarak yorum ile bize ulaşabilir. Detaydan kastımız alınan hata veya sorun. Örnek sessize alma butonu çalışmıyor gibi.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 15:19
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

2 gün önce var olan sessize alma özelliği artık telefonumda görünmüyor. Samsung galaxy s6 edge2 kullanıcısıyım.

Galaxy S6 Edge sessize alma görünmüyor
Galaxy S6 Edge sessize alma görünmüyor @Zeynep - 3 yıl Önce

Başka bir cihazdan hesabınıza girip kontrol ettiniz mi?

Teknoloji haberleri