Instagram Şifre Sıfırlama Mail Kodu Mesajı Gelmiyor

Instagram hesabımın şifresini unuttum ve kod istiyor. Ama kod e-posta adresime gelmiyor. Kod gelmediğinden Instagram şifre sıfırlama yapamıyorum. Maille kod nasıl gelir?

Instagram Şifre Sıfırlama Mail Kodu Mesajı Gelmiyor
müşteri hizmetleri

Instagram şifre sıfırlaması olmuyor. Parola şifre sıfırlama güvenlik kodu telefonuma gelmiyor çözümü nedir? Bazı kullanıcılar şifrelerini unuttuklarından bazılarıda güvenlik ihlalleri nedeniyle kod sorunuyla karşılaşmakta. Çözümü ise çok zor olmakta. Hotmail kod gelmiyor sorunu daha sık görülmekte. Gmail kod gelmiyor diyen pek olmuyor. Yahoo, Yandex ve şirket e-postaları için yorum atabilirsiniz.

"Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil. Kaydolduğundan emin misin?" Cep telefonda instagram şifre sıfırlama sorunu mu yaşıyorsunuz? 

Kod e-posta adresime gelmiyor hatası

  • Instagram hesabınız şifresini unuttun ve şifre sıfırlama başvurusu yapmanıza rağmen telefonunuza veya mail hesabınıza sıfırlama kodu gelmiyorsa, e-posta hesabınızda yer alan spam (gereksiz) başlığına tıklayıp kontrol ediniz.
  • Instagram hesabını açarken yanlış bir e-posta adresi yazmış olabilir misiniz?
  • Instagram hesabını Facebook gibi hesaplara bağladıysanız bu kanallar ile şifre sıfırlama yapabilirsiniz.
  • Mail hesabıyla ilgili her hangi sorun varsa mail sunucusu ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Mail alırken bir uygulama kullandınız mı?
  • Instagram şifre yenilemede e-posta adresiniz bulunamıyor yazılı bir uyarı aldıysanız, başka bir mail hesabı ile kayıt olmuş olabilirsiniz. Bunun dışında mail adresinizi yanlış yazıyor olabilirsiniz.

Instagram şifre sıfırlama mail kodu mesajı gelmiyor

Instagram hesabınız kapatılmış yada çalınmış olabilir mi! Instagram' da profilinizi görüntülemeye çalışınız. Eğer hesap aktifse olan dışı bir paylaşım yada değiştirilmiş her hangi bir şey var mı kontrol ediniz.

Instagram şifremi unuttum seçeneği ile şifre sıfırlaması yapınız. Instagram kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi yazınız. Ekrana gelen seçenekleri ya da aldığınız uyarıları not alınız. Eğer isterseniz önerdiğimiz destek hattını bu bilgilerle arayınız.

Instagram ile iletişime geçmek için bu help.instagram.com/contact/151081798582137 adresten başvuru yapınız. Instagrama giriş yapamıyorum güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik ve Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası yazılarımıza baktınız mı?

Son olarak instagram' ın iletişim kanalları yetersiz olduğundan Facebook bildirim formlarını deneyiniz. Örnek facebook.com/help/contact/283958118330524

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2018, 01:22
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Duygu
Duygu - 4 ay Önce

Şifremi oldugu halde yanlış dio lütfen yardım edin

Kontroller
Kontroller @Duygu - 4 ay Önce

Tarayıcı veya bilgisayarla denendiğinde aynı sorun çıkıyorsa ya şifreyi yanlış hatırlıyorsunuz ya da hesap çalındı!

Hayrunisa Ertanhan
Hayrunisa Ertanhan - 5 ay Önce

Bu hesap gizli diyor

Hayrunisa Ertanhan
Hayrunisa Ertanhan - 5 ay Önce

Selver ersoz
Selver ersoz - 8 ay Önce

Istegram hesebim gizli diyor giremiyorum

destan
destan - 2 yıl Önce

Hesabım doğruluyor