Instagram silinen hesabı geri alma

Instagram' da eskiden silinen bir hesap geri alınabilir mi? Alacağınız uyarı bu hesap silinmiş artık geri alınamaz olacak. Yinede bir umut yanlışlıkla kapatılan hesaplar için başvuru.

Instagram silinen hesabı geri alma
banner192

Instagram' da sildiğiniz hesap veya silinen hesabı geri alma gibi bir yöntem var mı diye az da olsa bir kullanıcı sayısı var. Bazıları özel nedenlerden dolayı instagram hesabını silip daha sonra pişman olabiliyor. Genelde silinen hesap geri verilmiyor. Tabi bazı hukuki durumlar hariç silinmiş hesap geri alınamaz.

Hesabınızı kapatmadınız ve dondurduysanız bu farklı bir sorunla alakalı. Hesabın askıda kalması sonucu çıkıyor.

Instagram silinen hesabı tekrar kullanma

Bu help.instagram. com/contact/552695131608132 resmi yazıda olamayacağını ve öneri olarak yapılması gereken yazılı. Silinen hesaplar için instagram iletişim formu doldursanız dahi mantıklı bir açıklamanız yoksa geri dönüş bile yapılmayabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri
Instagram hesabınız yanlışlıkla kapatıldığını düşündüyseniz sitede yanlış kapatılan hesaplar için başvuru ve detaylar yer alıyor.

Instagram silinen hesap tekrar kullanılabilir mi? Kişisel verilerin güvenliği nedeniyle şimdilik instagram' da bu mümkün değil. Silinen kullanıcı adını bir daha alamazsınız. Ama ona yakın kullanıcı adlarına bakabilirsiniz. 

Instagram' ın buna yönelik direk şikayet formu bulunuyor. Bu formla iletişime geçebiliyorsunuz. Ama geri dönüş biraz zaman alabiliyor. Bu iletişimde kullanılan adres sadeca donndurulan hesabın açılamaması ve yanlışlık sonucu kapatılan hesaplar için.

Instagram silinen hesabı geri alma

Uygun görülen hesaplar tekrar geri açılacaktır. Başvurunuz için iletişim kanalı help.instagram.com/contact/1652567838289083

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 04:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
e-posta kayıtlı hesap yok
e-posta kayıtlı hesap yok - 3 ay Önce

Şifre sıfırlamada aynı mı uyarı veriliyor?

Aslı Akalın
Aslı Akalın - 3 ay Önce

Merhaba ben 5 gün önce hesabımı dondurmuştum, silmediğime eminim. Ama şimdi girmeye çalıştığımda kullanıcı adı ve e-posta adına kayıtlı hesap yok diyor, form doldurmayı denedim kullanıcı adı ve e-posta kabul etmiyor. Yeni hesap açmayı denedim aynı e-postayla ama bu e-posta başka bir hesapta kullanılıyor dedi. Lütfen yardımcı olun hesabımı kaybetmek istemiyorum.