Instagram siyah ekran hatası alıyorum

Instagram uygulamasını açınca siyah ekran geliyor. Ya da hikayelerde. Bu gibi sorunlar Instagram' da sık sık görülmekte. Çözüm için yayınlanan güncellemeler olmakta. Peki uygulama açtığımda siyah ekran neden geliyor ve çözümü nedir?

Instagram siyah ekran hatası alıyorum
müşteri hizmetleri

İnstagram günlük olarak sıklıkla ziyaret edilen sosyal platformlar arasında yer almaktadır. Tüm dünyada kullanılan İnstagram'ın kullanıcı kitlesi giderek büyümektedir. Uygulamayı kullanan kişiler tarafından her gün binlerce fotoğraf yayınlanmaktadır. Yayınlanan bu fotoğraflar diğer kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Ayrıca bu fotoğrafların altına yorumda yapılmaktadır.

Instagram kullanıcı kitlesinin gelişmesine bağlı olarak belirli zamanlarda güncellenmektedir. Yapılan güncellemeler kullanıcıların uygulamadan daha fazla verim alabilmesi yanı sıra ortaya çıkan teknik sorunları giderebilmek amacıyla da yapılmaktadır. Bazende bu çıkan yeni sürümler hatalara neden olmakta. Bu hatalardan biri Instagram uygulamasında siyah ekran çıkıyor sorunu.

Instagram siyah ekran hatası neden meydana geliyor?

Instagram siyah ekran geliyor: İnstagram' da yaşanan teknik sorunlar arasında yer alan siyah ekran hatası, kişilerin kendi profillerine ve başkalarının profillerine girdiklerinde, hikayelerinin siyah olarak görüntülenmesi şeklinde ortaya çıkmaktadır. Ayrıca ulaşılmak istenen hikayeler bölümü yüklenememekte ve bundan dolayı da görüntülenememektedir. Siyah ekran hatasının İnstagram uygulamasının eski sürümünü kullanmaktan ya da kullanıcıların telefonlarının işletim sisteminden kaynaklanabileceği düşünülmektedir. Ayrıca yaşanılan bu sıkıntı sunucudan da kaynaklanabilmektedir.

Instagram siyah ekran hatası alıyorum

Instagram siyah ekran çözümü

Siyah ekran hatasını gidermenin yolları: Siyah ekran hatası İnstagram'a yapılan güncelleme sayesinde ortadan kalkabilmektedir. Bu sorunu daha kısa sürede halletmek isteyenler, kullandıkları telefonda bulunan zararlı yazılım ve uygulamaları temizleyerek bu sıkıntıdan kurtulabilmektedir. Bunun için telefonun sıfırlanması ve fabrika ayarlarına döndürülmesi gerekmektedir. Tüm bu işlemler sonrasında siyah ekran hatası halen devam ediyor ise kullanıcıların telefonlarından uygulamayı silerek, yeniden yüklemesi sorunun giderilmesi açısından etkili olmaktadır. 

Instagram' da aldığınız hataların çözümü için ne yazık ki her hangi bir Instagram müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Ama instagram iletişim formları yer almakta.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR