Instagram son görülme bakma yeniliği

banner186

Instagram' a gelen bir yenilik kullanıcılarını çok sevindirdi. Direct Message yani mesajlar bölümüne son görülme eklendi. Artık kişinin son görüldüğü zamanı görebilirsiniz.

Instagram son görülme bakma yeniliği
Müşteri Hizmetleri 18 Ocak 2018 Perşembe 13:30

banner192

Ünlü resim paylaşma ağı Instagram' a gelen bir yenilik bazı kullanıcılarını memnun edebilir. Instagram Direct Message' da yaptığı güncelleme ile artık listenizde olan tüm kişilerin son görülme zamanını görebilirsiniz.

Son görülme özelliğini isterseniz açma ve kapatma özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Bu özelliği geçtiğimiz aylarda yani 2017 yılında duyuran Instagram nihayet güncellemeyi yaptı.

Son görülme özelliği şu an Türkiye dahil ve bazı ülkelerde deneme aşamasında. Özellik büyük oranda kullanımı görüntülendi. 

Instagram son görülme özelliği

Instagram son görülme özelliği henüz beta aşamasında. Kısa süre içerisinde tam oturmuş olacaktır.

Instagram uygulamasında mesaj kısmında arkadaşların son görülme durumu yansıdı. Bu yenilik için çoğu kullanıcıdan olumlu yorumlar gelmeye devam ediyor. www.andronova.net

Instagram son görülme bakma ayarları

Son görülme nereden bakılmakta? Instagram uygulmasından sağ üst kısımta yer alan uçurtma simgesi yani direk message simgesine dokunun. Mesajlar bölümünde hesabınızda bulunan tüm kullanıcıların son görülme zamanlarını görebilirsiniz.

Instagram son görülme bakma yeniliğiInstagram son görülme görme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Instagram son görülme güncellemesi - 5 ay önce
Bu özellik için son sürüme sahip olmanız gerekiyor.