Instagram son görülme göremiyorum ve kapatma

banner186

Instagram' ın güncellemeleri çoğunlukla kullanıcı odaklı olmakta. Uygulamaya gelen yeniliklerden biri son görülme oldu. Son görülmeyi kapatmak ve nasıl bakılır soruları için cevap yazımızda.

Instagram son görülme göremiyorum ve kapatma
Müşteri Hizmetleri 14 Mart 2018 Çarşamba 03:58

banner192

Instagram, 2-3 yıldır hızla büyümekte ve sürekli güncelleme yayınlamakta. Facebook' un satın alınması ile git gide büyüyen Instagram son zamanlarda canlı yayınla büyük başarıya imza attı. Bu aralarda görüntülü arama ile anılmakta.

Instagram kullanıcılarının ara ara araştırdığı konulardan biri son görülme özelliği. Instagram son görülme nasıl açılıyor, Instagram son görülmek kapatma ve son görülme nerden bakılıyor gibi sorular için bu haberimize yer verdik. Aslında çok basit bir yerde olan bu özellik, bazen kullanıcıların burnunun ucunu görememe söylemini andırır bir durumla karşılaşabiliyor.

Instagram son görülme nerden bakılıyor?

Instagram uygulamasını açıyoruz. Sağ üst kısımda bulunan uçurtma simgesine dokunuyoruz. Açılan bölümde mesajlarda son görülen kişiler yer almakta. Büyük ihtimal ilerleyen zamanlarda bu bölümde yeni bir güncelleme olabilir.

Instagram son görülme göremiyorum ve kapatmaInstagram son görülme nasıl kapatılıyor

Instagram son görülme kapatma

Instagram son görülme nereden kapatılıyor? Uygulama ayarlarına giriyoruz. iPhone telefondan örnek olarak verdiğimiz ekran görüntüsünde ayarlara giriş yeri aşağıdaki kişi simgesi. Bu bölümde bulunan çark simgesine dokunuyoruz. Son işlem olarak bu bölümdeki "Hareket durumunu göster" seçeneğini kapatıyoruz.

Instagram son görülme kapatmaInstagram son görülme nerden bakılıyor

Instagram son görülme neden göremiyorum diyenler için eğer siz kapattıysanız diğerlerini göremezsiniz. Denemek için başka bir telefondan da deneyebilirsiniz.

Instagram müşteri hizmetleri ve Instagram destek hattı resmi olarak bulunmamakta. Öneri resmi kurumsal bir danışma hizmetidir.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×