Instagram son görülme göremiyorum ve kapatma

Instagram' ın güncellemeleri çoğunlukla kullanıcı odaklı olmakta. Uygulamaya gelen yeniliklerden biri son görülme oldu. Son görülmeyi kapatmak ve nasıl bakılır soruları için cevap yazımızda.

Instagram son görülme göremiyorum ve kapatma
banner192

Instagram, 2-3 yıldır hızla büyümekte ve sürekli güncelleme yayınlamakta. Facebook' un satın alınması ile git gide büyüyen Instagram son zamanlarda canlı yayınla büyük başarıya imza attı. Bu aralarda görüntülü arama ile anılmakta.

Instagram kullanıcılarının ara ara araştırdığı konulardan biri son görülme özelliği. Instagram son görülme nasıl açılıyor, Instagram son görülmek kapatma ve son görülme nerden bakılıyor gibi sorular için bu haberimize yer verdik. Aslında çok basit bir yerde olan bu özellik, bazen kullanıcıların burnunun ucunu görememe söylemini andırır bir durumla karşılaşabiliyor.

Instagram son görülme nerden bakılıyor?

Instagram uygulamasını açıyoruz. Sağ üst kısımda bulunan uçurtma simgesine dokunuyoruz. Açılan bölümde mesajlarda son görülen kişiler yer almakta. Büyük ihtimal ilerleyen zamanlarda bu bölümde yeni bir güncelleme olabilir.

Instagram son görülme göremiyorum ve kapatmaInstagram son görülme nasıl kapatılıyor

facebook müşteri hizmetleri

Instagram son görülme kapatma

Instagram son görülme nereden kapatılıyor? Uygulama ayarlarına giriyoruz. iPhone telefondan örnek olarak verdiğimiz ekran görüntüsünde ayarlara giriş yeri aşağıdaki kişi simgesi. Bu bölümde bulunan çark simgesine dokunuyoruz. Son işlem olarak bu bölümdeki "Hareket durumunu göster" seçeneğini kapatıyoruz.

Instagram son görülme kapatmaInstagram son görülme nerden bakılıyor

Instagram son görülme neden göremiyorum diyenler için eğer siz kapattıysanız diğerlerini göremezsiniz. Denemek için başka bir telefondan da deneyebilirsiniz.

Instagram müşteri hizmetleri ve Instagram destek hattı resmi olarak bulunmamakta. Öneri resmi kurumsal bir danışma hizmetidir.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 04:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şafak çapraz
Şafak çapraz - 4 ay Önce

Ben arkadaşım olan herkesin mesajda son görülme saatini görüyorum yanlızca bir arkadaşımın göremiyorum başka hesaptan baktığımda görüyorum kendi telimde göremiyorum yardımcı olurmusunuz

Birinin son görülmesini göremiyorum
Birinin son görülmesini göremiyorum @Şafak çapraz - 4 ay Önce

Engelleme olabilir!

dilara özyörük
dilara özyörük - 6 ay Önce

ben insanlrın son görülmelerini görüyorum fakat arkadasmdan kendıme bakınca benimki gözükmüyor bunu nasl cozecegiz? bi bendemi var bu anlamadım

Başka hesaptan son görüme görülmüyor
Başka hesaptan son görüme görülmüyor @dilara özyörük - 6 ay Önce

Uygulamadan son görülenleri yani durumu kapatıp açın. Başka hesaptan da bakınız.