Instagram son görülme kapatma açma

banner186

Instagram' dan bir yenilik daha geldi. İşte son görülme özelliği Türkiye dahil çoğu ülkeye ulaştı. Bu özellik için son sürüme güncelleyerek ulaşabilirsiniz. Açma kapatma için detay haberde...

Instagram son görülme kapatma açma
Müşteri Hizmetleri 18 Ocak 2018 Perşembe 18:50

banner192

Instagram' ın yaptığı son güncelleme ile artık kişilerin son görülmelerine ulaşabilirsiniz. Bir iki ay önce gündeme gelen bu özellik Türkiye dahil çoğu ülke için yayınlandı.

Instagram, Facebook ile git gide büyüdü. İlk zamanlar Facebook aldığına pişman olsa da sonrasında kaymağını yemeye başladı. Sürekli yeni bir özellik ile instagram' ın eksiklerini kapattı. 

Yeni özelliğin testlerinde büyük kitlelere ulaşıldığını gören instagram, hızla yeni özelliği kullanıcılarına dağıtmaya devam ediyor.

Instagram son görülme kapatma

Son görülme nasıl kapatılır? Instagram son görülme açma kapatma adımları için instagram profil simgesine dokunun ve çark simgesine dokunun. Seçenekler de aşağıda "hareket durumunu göster" yanındaki butonla açınız ya da kapatınız.

Son görülme ayarları nasıl yapılır? Uygulama da üst tarafta bulunan uçurtma simgesine dokunup mesajlar bölümünden kayıtlı tüm kullanıcıların son görülmesine bakabilirsiniz. Tabi son görülme açık ise.

Aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi kişilerin en son aktif olduğunu görebilmeniz içinde sizinde bu özelliğin açık olması gerekiyor.

Instagram son görülme kapatma açmaInstagram son görülmeyi kapatma

Son görülme kapatma ilgili ve diğer instagram sorunlarınız için Instagram müşteri hizmetleri olmadığından önerdiğimiz özel destek hattını arayabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×