Instagram telefon numaram değişti giremiyorum çözümü

Telefon numaram değişti instagrama giremiyorum ya da Instagram telefon numaram değişti giriş yapamıyorum kod göndermek istiyor hatta erişimim yok ne yapmalıyım?

Instagram telefon numaram değişti giremiyorum çözümü
müşteri hizmetleri

Bu yazımızla da "Instagram telefon numaram değişti giremiyorum" hatasıyla karşılaşanlar için yine sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bilinen en çok kullanılan sosyal ağlardan en sıkıntılı destek bölümü instagram' da bulunmakta. Bir yardım sayfası yapmışlar dersin okuma yazmanızı geliştirmek istiyorlar. İçi dolu gibi görülen ama boş bir sayfa olmuş. İşte bu nedenden dolayı çok öneride bulunamıyoruz. Yani Facebook gibi geniş yardım seçenekleri yer almıyor.

Telefon numaram değişti instagrama giremiyorum 

Instagram' ın destek sayfasına şöyle bir göz attığımızda atmaz olaydık diyesimiz geliyor. Aynı banka müşteri hizmetlerini ararsınız ama bir türlü ulaşamazsınız durumu var ya ha işte tam öyle bir şey... Yazıda size önereceğimiz 2-3 tane seçenek olacak. Eğer bunlar çözüme ulaştırmadıysa Facebook' un başvuruda kullandığı yardım formlarından birini veya bir kaçını kullanınız. Dikkat ettiniz mi bilmem ama instagram' a başvuru yaptığınızda veya bir sorun olduğunda kayıtlı e-posta adresinize bazen Facebook uzantılı maiiler gelmekte. Anlayacağınız aynı yerden yönetiliyor. Facebook iletişimde kullanılan adreslere sitemizden Face...müşteri hizmetleri şeklinde aramayla ulaşabilirsiniz.

Instagram telefon numaram değişti giremiyorum çözümü

Telefon numarasını değiştiren kullanıclar hiç düşünmeden işlem yapmakta. Numara değişimi yaptıklarında büyük ihtimal kullandıkları tüm sosyal paylaşım ağlarında aynı numarayı kayıt etmişlerdi. Bazende hat isteyerek veya istemeden kapatılabiliyor. Numara iptali sonucu yine aynı maduriyetler oluşuyor. Bu gibi durumlarda şifre sıfırlama yaparken o güvenliğe erişim yapılamadığını belirten seçeneği kullanın. Durum ya iyi olacak ya da umutsuz bir durum oluşacak.

Eski numaranızı alabiliyorsanız ilgili operatörü arayıp görüşünüz. Eğer çok önemliyse yasal başvurularda bulununuz. Arkadaşlarınızdan yardım alınız. Kendi hesaplarından sorun bildiriminde kullanılan seçenekler sizin adınıza yardım talebi oluştursun.

Sayfamızdaki instagram iletişim haberini okuyunuz. Belki buradaki başvuru önerileri içinizi görebilir.

Instagram uygulaması üzerinden yardım merkezine erişim yaparak hesabınıza erişimde sorun yaşadığınızı belirten bir seçeneğe ulaşmaya çalışınız.  

Instagram telefon numaram değişti

Telefon numaram değişti instagrama giremiyorum

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 03:03
müşteri hizmetleri