Instagram telif hakkı şikayeti nasıl yapılır

banner186

Instagram' da bir hesapta sizinle alakalı veya firma / şirket ile alakalı telif hakkı durumu söz konusuysa nasıl şikayet edeceğinizi bilmiyorsanız sorunun çözümü bu haberimizde...

Instagram telif hakkı şikayeti nasıl yapılır
Müşteri Hizmetleri 07 Kasım 2017 Salı 10:10

banner192

Instagram' ta denk geldiğiniz sizin veya firmanızın / şirketinizin izinsiz kullanılmasından rahatsızlık duyuyorsanız şikayet etmek için tüm detaylar bu haberimizde!

Şikayet hakkı uluslararası kanunlar gereği dikkate alındığından Instagram tarafından uygun görülürse şikayet edilen hesap ya kapatılır ya da içerik kaldırılması sağlanır. Şikayete konu olan sorun kişinin bizzat kendisinin ya da sorumlu olduğu (yasal hakkı olduğu) iş yeri sahibinin başvuruda bulunması gerekir.

Instagram ile iletişime geçtikten sonra geri dönüşün yapılması için 1-3 gün beklemeniz gerekebiliyor. Ama bu durum genelde uzun sürebiliyor. Yani belli bir süre sonra eğer instagram geri dönüş yapmadıysa aynı başvuru formundan tekrar iletişime geçiniz.

Instagram' da telif hakkı şikayeti

Instagram telif hakkı şikayet adresihelp.instagram.com/contact/552695131608132

Instagram telif hakkı şikayeti nasıl yapılırInstagram telif hakkı şikayet adresi

Yukarıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Tüm seçenekler doldurulduktan sonra gönder butonu aktif olacak. Sizden adres ve sorun detayı isteniyorsa tam olarak yazınız. Bu başvuru rasgele bir işlem değildir. Hukuki bir sorumluluğu vardır.

Not: Instagram' ın müşteri hizmetleri bulunmamakta. Destek hattı da ama özel teknoloji hatları bu durum için başvuru adımlarında yardımcı olabiliyor.

Instagram iletişim formunu doldurdunuz ve olumlu ya da olumsuz cevap geldiyse bizimle paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Instagram telif hakkı kaldırma - 4 ay önce
Telif hakkı kaldırma şikayetinden sonra gelen cevabı bizimle paylaşabilirsiniz.
Avatar
Cihanyildiz4592 - 3 ay önce
Bu istiagram sahte bir hesap acil ve acil kapanmasını istiyorum benim adıma açmışlar