Instagram tüm beğenileri görme

Instagram' da beğendiğim video, yazı ve fotoğrafları nereden görebilirim diyebilirsiniz. Yanlışlıkla beğenilenler bazen virüslü, cinsel / erotik ya da çocukça olabiliyor. Beğenilenlere nereden bakılır?

Instagram tüm beğenileri görme
müşteri hizmetleri

Instagram' da bazen yanlışlıkla bazende o an için uygun görülen paylaşımı beğenebiliyorsunuz. Daha sonra bu beğenileri beğenmekten vazgeçebiliyorsunuz. Silmek istediğinizde nereden sileceğinizi bulamayabiliyorsunuz. Birde bazen acaba ben neleri beğendim diye şöyle bir göz atmak isteyebiliyorsunuz. İşte bu haberde sizlere resimli anlatımla instagram' da beğenilenleri nasıl görebileceğinizi göstereceğiz. Instagram beğenileri nereden görebilirim?

Beğenilen bazı paylaşımlar virüslü ise arkadaş listenizdekilere de bulaştırma ihtimali olabiliyor. Virüslü paylaşımlar bazen izinli uygulamalar bölümüne işlem yapabiliyor. Hesabınızda sizin adınıza sakıncalı paylaşımlar yapılabiliyor. Ya da sakıncalı beğeniler ve takipler...

Instagram tüm beğenileri görmek mümkün mü?

Instagram tüm beğenilerimi görmek istiyorum: Evet beğendiğiniz tüm paylaşımları, fotoğrafları ve videoları görebilirsiniz. Açık Instagram uygulamasından profil' e dokunun ve "Ayarlar" yani "Seçenekler' e" giriniz. Buradan biraz aşağıya doğru inin. "Beğendiğin gönderiler" yazısına dokunun. Beğendiğiniz tüm paylaşımlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Buradan instagram beğendiklerimi silme sorusuna yanıt buldunuz. Başka sorularınızı iletişim formuyla iletiniz.

Instagram tüm beğenileri görmeInstagram tüm beğenileri görme

Instagram' da beğendiklerimi gizlemek istiyorum: Seçeneklerden hareket durumu ve hikaye kontrolleri bölümlerinden işlem yapabilirsiniz. Gizli hesaba geçiş yapabilirsiniz. Ama sizde başkalarının durumlarını göremezsiniz. 

Genel sorularınız ve sorunlarınızı açıklayıcı bir dille yazabilirsiniz. Bilmeniz gereken instagram iletişim resmi kanalları yetersiz.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2018, 01:04
müşteri hizmetleri