Instagram uygulamasında fotoğraf indirme nasıl yapılır

Instagram uygulamasında yer alan resimleri / fotoğrafları en kolay indirme yöntemi nedir? Instagram' da fotoğraf indirme uygulaması var mı? Resim nasıl indirilir?

Instagram uygulamasında fotoğraf indirme nasıl yapılır
müşteri hizmetleri

Instagram uygulaması resim ve video paylaşım uygulamaları arasında en üst sıralarda yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle resim paylaşımında zirve diyebiliriz. Bu kadar çok resmin paylaşıldığı bir sitede sevdiklerinize ait veya kendinize ait bir resmi bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz?

Instagram uygulamasında paylaşılan resimleri hem iOS hemde android işletim sistemlerinde kolaylıkla indirebilirsiniz. Instagram kendi yayınladığı uygulama içerisinde paylaşılan video veya resimleri indirme gibi bir özelliği barındırmamaktadır.

Instagram' da resim indirme nasıl yapılır

Instagram uygulamasında fotoğraf indirme nasıl yapılır

Instagram fotoğraf indirme

Instagram resim indirme işlemini yapabileceğiniz bir çok yöntem bulunmaktadır. Şimdi bu yöntemlerden bir kaçını yayınlayalım;

  • İlk olarak web üzerinden ınstagram resimlerini nasıl indirebileceğinizi anlatalım. Bu indirme işlemini bir web sayfası aracılığı ile yapabilirsiniz.  Downloadgram. com  sitesine girerek URL sini aldığınız resmi buraya yapıştırdığınızda resim veya videoyu indirebilirsiniz.

  • İkinci olarak ise iPhone telefonlarda yani iOS işletim sistemine sahip telefonlarda indirme nasıl yapabileceğiniz. Bu işlem için ek bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaktadır. App Storeden Video & Photo Downloader for Instagram uygulamasını indiriniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra Photo Downloader uygulamasını çalıştırınız. Ardından resmin urlsini bu uygulamaya yapıştırarak indiriniz.

  • Son olarak ise android işletim sistemine sahip cihazlarda indirme işleminin nasıl yapılabileceğiniz bu haberimizde yayınlayacağız. Instasave uygulamasını google play storeden indiriniz. Daha sonra bu uygulamayı çalıştırınız.  Bu uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza gelecek olan anahtarı açmanzı gerekmektedir. Bu anahtarı açtıktan sonra uygulamada beğendiğiniz her resmi indirebilirsiniz.

Instagram resim indirme nasıl yapılır

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 21:24
müşteri hizmetleri
YORUMLAR