Instagram videoları fotoğrafları arşive kaydet nerede

banner186

Instagram' da hikayeleri arşivleme yapıldığını biliyor musunuz? Arşiv özelliği ile telefona videoları ve fotoğrafları kaydetmeden Instagram üzerinden otomatik yedekleyebilirsiniz. Peki arşive nasıl yedeklenir?

Instagram videoları fotoğrafları arşive kaydet nerede
Müşteri Hizmetleri 19 Nisan 2018 Perşembe 13:35

banner192

Instagram' da paylaştıklarınızı telefona kaydetmeden Instagram' da arşivleyebilirsiniz. Videoları ve fotoğrafları otomatik arşive kaydedilirse cep telefona kaydetmeye gerek kalmaz. Hikayeler kaybolduğunda video ve fotoğrafı senden başkası göremez. Ama arşivden tekrar yayılayabilirsiniz.

Instagram' a gelen bir özellik ile artık paylaşılan hikayelerin süresi dolduğunda kaybolmayacak. Hikayenin zamanı dolduğunda sonradan erişebilmek için arşivleme devreye giriyor. İsteyen kullanıcı buradan tekrar paylaş simgesi ile paylaşım yapabiliyor.

Kullanıcılar hikayeleri arşivlemesine gerek kalmadan otomatik arşivleme özelliği açıksa sizin yerinize bu işlemi Instagram yapıyor.

Instagram arşivi kaydetme nasıl yapılır?

Instagram arşiv kaydetme ve arşiv nerede? Instagram uygulamasından "Ayarlar" a giriniz. Sağ üstte bulunan saat simgesine dokununuz. Açılan yerin üst tarafındaki 3 noktaya dokunun ve "Ayarlar" a giriniz. Buradan "Arşive kaydet" açınız.

Bu özellik telefonun hafızasını gereksiz meşgul etmemeyi sağlayacak. Önemli hikayeleriniz arşiv halinde kalacak. Bir nevi yedekleme özelliği. Tabi Instagram' a giriş bilgilerini unutmaz veya hesabı çaldırmazsanız. Instagram iletişim için yorum bırakabilirsiniz.

Instagram videoları fotoğrafları arşive kaydet neredeInstagram arşivi kaydetme nasıl yapılır?Instagram arşivi kayıt etme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×