Instagram web özelliği geliyor bilgisayarda kullanma

Kısa süre sonra Instagram' a gelecek yeni güncelleme ile hem mobil tarayıcıdan hemde bilgisayar tarayıcısından Instagram kolay şekilde kullanılabilecek. Web kullanımı yakında!

Instagram web özelliği geliyor bilgisayarda kullanma
müşteri hizmetleri

Facebook, kendi bünyesinde yaptığı yenilikleri kademeli olarak instagram' a getiriyor. Instagram' ı aldıktan sonra yaptığı güncellemeler ile bu sosyal ağı iyice büyüten Facebook, yeniliklere duymuyor.

Instagram, iki yeni özelliği duyurdu. Web' de hikayeler özelliği devreye giriyor. Artık bilgisayardan hikayeler görüntülenebilecek ve paylaşım yapılabilecek. Diğer bir özellik ise yüz filtreleme özelliği.

Instagram web özelliği

Instagram web uygulamasını kısa süre sonra devreye almayı düşünüyor. Web' te hikayeler ekranın üstünde bulunacak. Artık cep telefondan instagram uygulaması olmadan da paylaşımlar yapılabilecek. 

Gelen yenilik bazı sorunlara çözüm olacak. Instagram kullanıcılarının sık sık başlarına gelen sorunlardan biri uygulamaya girerken alınan hatalar. Zaman aşımı ve girerken bir hata oluştu gibi sorunlar. İşte web yeniliği bu sorunların çözümünde alternatif olacak.

Yenilenen hava durumu özelliğinden ilham alan instagram, yüz filtrelerinde buna benzer bir arayüz kullanacak. Filtre özelliğinde bulunan üzgün, bulut, sağanak, güneşli hava ve mutlu gibi seçenekler yer alacak.

Instagram bilgisayarda kullanma özelliği gelirse Instagram' da daha fazla etkileşimde bulunulması bekleniliyor.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR