Instagram yorum kapatma yorumları engelleme

Instagram' da paylaştığınız fotoğraflara, videolara ve yaptığınız yorumlara yapılan yorumları kapatmak istiyorsanız ya da sadece bir fotoğrafa yapılan yorumları engellemek istiyorsanız...

Instagram yorum kapatma yorumları engelleme
banner192

Instagram' da yaptığınız paylaşımda sizi rahatsız eden yorumlarla karşılaşmak istemiyorsanız ya da tüm paylaşımlarda yorumu kapatmak istiyorsanız yorum kaldırma seçenekleri ve sadece bir paylaşım için yorum kapatma özelliğini görsel anlatımla detaylı yer verdik. Eğer aksi bir durumla karşılaşırsanız bizimle iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Tabi sorunu detaylı yazarak ve varsa ekran görüntüsünü paylaşarak.

Instagram yorum kapatma 

facebook müşteri hizmetleri
Instagram hesabınızda paylaşacağınız örnej resmi seçip ileri seçeneğine dokunup yeni gönderi bölümünde en aşağıda yer alan "gelişmiş ayarlar" bölümüne giriniz. "Yorum yapmayı kapat" seçeneğini açınız. Artık paylaştığınız fotoğraf veya videoya yorum yapılamayacak. Tabi bu işlem sadece o paylaşım için geçerli. Eğer tüm paylaşımlarda yorumlara kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız.

Instagram yorumlara kapatma

Instagram uygulamasında sağ alt tarafta yer alan kişi simgesine dokunun ve yukarıdaki "çark" (ayarlar) simgesine dokunun. Bu bölümde aşağı doğru indiğinizde "Yorumlar" başlığını göreceksiniz tıklayıp "şu kişiden yorumlara izin ver veya yorumlarını engelle"

Instagram yorum kapatma yorumları engellemeInstagram yorum kapatmaInstagram yorumlara kapatma

YORUM EKLE
YORUMLAR