Instagram yorum silinmiyor yorum silme

Ünlü resim paylaşım uygulaması instagram' da yazılan yorumları nasıl silineceğini ve silinmeyen yorumları kaldırmak için ne yapılması gerektiğini paylaştık.

Instagram yorum silinmiyor yorum silme
banner192

instagram uygulaması ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan resim paylaşım uygulamasıdır. instagram geliştirdiği yeni özellikleri ile kullanıcılarının deneyimini artırmaya devam ediyor. instagram, facebook bünyesine geçtikten sonra kullanıcı sayısında ciddi bir artış oldu. Bu kadar kullanıcı doğal olarak yüzbinlerce yorum yapmaktadır. Bazen paylaşılan bir resme yaptığınız yorum hoşunuza gitmeyebilir. Bu yapılan yorumu nasıl silebileceğinizi yazılı ve görsel olarak aşağıdaki başlığımız altında yayınlayacağız.

Instagram yorum silme

instagram uygulamasında resimlere yapmış olduğunuz yorumları aslında kolay bir şekilde silebilirsiniz. Sadece bu yorumu silme yöntemini bilmeniz gerekmektedir. Sosyal medya üzerinden yapmış olduğunuz yorumlar bazen başınızı ağrıtabilir. Bir konuyu yanlış anladığınızda veya farklı sebeplerden ötürü resimlere yapmış olduğunuz yorumları nasıl silebileceğinizi görsel olarak anlatmaya başlayalım;

  • İlk olarak instagram hesabınıza giriş yapınız. instagram hesabınız ile işlemlerinizi, yalnızca mobil cihazlardan yapılabilmektedir. Bundan dolayı instagram uygulamasını cep telefonunuza kurarak hesabınıza giriş yapınız.
  • instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra silmek istediğiniz yorumu bulmanızı gerekmektedir. Bunun için yorum yaptığınız resmi bulmanız gerekmektedir. 
  • İlgili resmi bulduktan sonra, ekranda yer alan baloncuğa bastığınızda yorum yazacağınız alan gelecektir. Bu alanda daha önce yapmış olduğunuz yorumlar karşınıza gelecektir. Aşağıdaki resimde bu alan gösterilmiştir. Silmek istediğiniz yorumun üstüne tıklayınız.

facebook müşteri hizmetleri
Instagram yorum silinmiyor yorum silme

  • Ardından karşınıza aşağıdaki ekrandaki gibi seçenekler çıkacaktır. Bu ekranda yer alan ilk sıradaki Yorumu Sil yazısına tıkladığınızda yorumunuz silinecektir.

yorum silinmiyor

Eğer yorumu silemiyorsanız virüs kaynaklı ya da cihaz kaynaklı olabilir. Farklı bir cihazdan deneyiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 10:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Olmuyor yorum silinmiyor
Olmuyor yorum silinmiyor - 3 ay Önce

Aynısı

hak
hak - 7 ay Önce

YANITLANAN YORUMLARIN GEÇMİŞİ NASIL SİLİNİR LÜTFEN YARDIM EDİN

Yorumların geçmişi?
Yorumların geçmişi? @hak - 7 ay Önce

Anlaşılmadı?

H.
H. - 11 ay Önce

Sayfayı yenilediğimde yorumun silinmediğini görüyorum