Sitenize Instagram takip et butonu ekleyin

banner186

Instagram takip et kodu nasıl eklenir ? Instagram siteye takip kodu ekleyemiyorum ? Instagram takip kodu nereye eklenir ? Instagram takip butonu nasıl eklenir ?

Sitenize Instagram takip et butonu ekleyin
Savaş Taşcıoğlu 11 Ağustos 2016 Perşembe 22:55

banner192

Instagram takip et butonu nasıl eklenir ? Instagram siteye takip et butonu nasıl eklenir ? Sitenize Instagram takip et butonu eklemek için neler gerekli ? Instagram takip et butonunu sitenize ekleyin. Siteye Instagram takip et butonu nasıl eklenir ? 

Instagram üzerinden takipçi sayısınızı artırmak için sizlere çok basit bir yöntem sunuyoruz. Instagram takip et butonunu sitenize eklemeniz için sizlerle kısa bir kod paylaşımı yapacağız. Instagram takipçilerinizi artırmak için bu kodu kullanmanız sizler için yeterli olacaktır. Site içeriğinde görünmesini istediğiniz herhangi bir alana ekleme yapabilirsiniz. Instagram takip et kodunu sitenize eklediğinizde takipçileriniz daha da artacaktır. 
 

Instagram takip et butonu ne işe yarar?


Instagram takip et butonunu siteye nasıl ekleyebilirim ? Instagram takip et kodu nedir ? Instagram takip et kodunu sitenin içerisinde nereye eklemem gerekiyor ? gibi sorularınızın cevabı makalemizde. Sizler için Instagram takip et butonununun kodunu paylaşıyoruz. Sitenizin içerisinde header başlığının altına ekleyebilir yada site içerinde görünmesini istediğiniz herhangi bir alana da ekleme yapabilirsiniz. 

instagram takip et kodu

Instagram takip et kodu nedir? 

Instagram takip et butonu eklediğinizde takipçi sayınızdaki artışı sizlerde göreceksinizdir. Takip et kodunu eklemek için sitenizin yönetim paneline giriş yapmanız gerekiyor. Yönetim paneline giriş yaptıktan sonra header bölümüne aşağıdaki kodu ekleyerek kalın punto ile belirtilen yere kendi adresinizi yazarak kaydetmeniz yeterli olacaktır. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×