Telefonda instagram akış yenilenemedi hatası

Instagram' da bir şey paylaştığımda bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz ve akış yenilenemedi hatasıyla karşılaştıysanız şu an bu sorun genel. Fotoğraf gitmiyor ve video paylaşmıyor.

Telefonda instagram akış yenilenemedi hatası
müşteri hizmetleri

Instagram uygulaması çöktü mü neden "instagram akış yenilenemedi bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz" ve "üzgünüz ancak bir sorun oluştu tekrar dene" hatası geliyor? Bu sorunun kaynağı Instagram. Büyük ihtimalle sunucuları kaynaklı veya port kaynaklı bir sorun çıktı. Bazı kullanıcıların sosyal ağlarda instagram uygulamasına giremiyorum veya instagram giremiyorum şeklinde paylaşımları var. 

Hatanın olası nedenleri çözüm olarak verdik. Ama kesinlikle genel bir sorun. Bu hata bazen sadece bazı bölgelerde görülebiliyor.

Instagram akış yenilenemedi diyorsa

Instagram' da sorun nedir? Uygulamadan video paylaşılamıyor veya fotoğraf paylaşılamıyor. Bir şey paylaşmaya çalıştığınızda üst tarafta "akış yenilenemedi" ve altta "bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz" uyarısı çıkıyor. Sorun olmadan önceki paylaşımlar görünüyor.  Bazılarıda instagram açılmıyor ve instagram giremiyorum şeklinde sorunla karşılaştığını yazıyorlar.

Instagram uygulamasında "akış yenilenemedi" şeklindeki hata mesajları aynı nedenlerle oluşmakta. Sorun bildirimi için instagram iletişim butonunu kullanınız.

Instagram' a akış hatasını göndermek veya genel bir sorun bildirmek için bilemediğiniz bir nedenden dolayı instagram hesabınızı kullanamıyorsanız, Instagram uygulaması üzerinden sorunu bildirebilirsiniz. Profil simgesine dokunun, sağ üst tarafta yer alan çarka dokunup aşağıda yer alan "Sorun bildir" yazısına dokununuz. Instagram ile iletişime geçmeden önce sorunu detaylı olarak bildiriniz. 

Bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz nedir?

Instagram akış yenilenemedi nedir? Instagram' da güncel paylaşımların ekrana gelemediğini yani sayfa yenilenemedi demek istiyor. Sanki instagram ile bağlantı kopmuş. Kısaca internet bağlantınız yokmuş gibi algılanıyor. 

Bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz ne demek? Yukarıdaki durum gibi. Yani internet erişiminiz yok gibi algılıyor. Instagram Port / DNS kaynaklı bir sorun olabilir.

Akış hatası ve instagram açılmıyor sorunu için genel adımlar aşağıda yer almakta. Tabi sorun instagram kaynaklı değilse. www.andronova.net

Telefonda instagram akış yenilenemedi hatası

Instagram akış yenilenemedi çözümü

Genel sorun değilse aşağıdaki adımları deneyiniz. Alınan aksiyona göre yorum bırakabilirsiniz.

  • Başkalarında da aynı sorun var mı diye sorunuz. Bulunduğunuz yerde ve başka il' den...
  • Başka bir telefonda ve bilgisayarda deneyiniz.
  • Telefonda web tarayıcısında deneyin. Örnek iPhone' da Safari ve Android için Chrome.
  • Telefonun tarihi / saati yanlış olabilir mi?
  • Manuel bir kaç DNS adresi deneyin. VPN uygulaması da denenebilir.
  • Başka bir internet ağına bağlanarak deneyin.
  • 3G ve 4.5G internet bağlantıları arasında geçiş yapın.
  • Cihazın önbelleğini siliniz.
  • Instagram' a sorun bildiriminde bulununuz. Profilinize girip Ayarlar / Sorun bildir' e dokunun.

Instagram giremiyorum akış yenilenemedi çözümüinstagram açılmıyor akış yenilenemedi

Örnek İstanbul, Ankara, Erzincan, Antalya, Konya, İzmir, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Trabzon, Rize, Gümüşhane...

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 17:44
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meryem ataç
Meryem ataç - 8 ay Önce

İstagrama giriyorum bana ağ bağlantısı yok diyor ama internetim açık ve çekiyor sürekli yapıyor bunu bizce neden olabilir yardım lütfen

Instagram ağ bağlantısı sorunu
Instagram ağ bağlantısı sorunu @Meryem ataç - 8 ay Önce

İnternet tarayıcısıyla denediniz mi?

Meryem demir
Meryem demir - 1 yıl Önce

Vb ne instagrama ne facebooka ne de twiter görebiliyorum