Instagram onaylı hesap nasıl alınır Facebook onaylanmış hesap

Instagram onaylı hesap nasıl alınır Facebook onaylanmış hesap açma. Instagram Facebook hesap nasıl doğrulanır. Profil doğrulama nasıl yapılır? Etkinleştirme - Instagram hesap açma. Ünlü marka değeri olan veya ünlü kişilerin adına açılan Facebook ve Ins

Instagram onaylı hesap nasıl alınır Facebook onaylanmış hesap
banner192
Instagram onaylı hesap nasıl alınır Facebook onaylanmış hesap açma. Instagram Facebook hesap nasıl doğrulanır. Profil doğrulama nasıl yapılır? Etkinleştirme - Instagram hesap açma.

Ünlü marka değeri olan veya ünlü kişilerin adına açılan Instagram hesaplarının gerçek kişilere ait olduğunun onaylamasına onaylı hesap denir. Onaylı hesap almak için ispatını yapacak herkes ve her kurum onaylı hesap başvurusu yapabilir. Facebook hesabının veya Instagram hesabının onaylı olup olmadığını aşağıda örnek verdiğim hesaptan anlayabilirsiniz.

 Instagram’da hesap doğrulama hatası alıyorum ve Instagram güvenlik onay kodu telefonuma mail e-posta hesabıma gelmiyor yazılarımıza baktınız mı?

Instagram onaylı hesap nasıl alınır

facebook müşteri hizmetleri

  • Android veya iPhone iOS Instagram uygulamasını açınız. Eğer uygulama yüklü değilse Android için Google Play Store, iPhone için App Store ve Windows Phone için Windows Phone Store mağazasından Instagram uygulamasını indiriniz.

  • Ekrana gelem Kaydol seçeneğine dokununuz, mail adresinizi yazıp İleri seçeneğine dokununuz veya Facebook hesabınız ile kayıt olmak için Facebook ile Giriş Yap seçeneğine dokununuz.
  • E-postayla kaydol seçeneği ile kullanıcı adı ve şifre oluşturunuz, profil bilgilerini doldurunuz Bitti' ye dokununuz. Facebook ile kayıt oluyorsanız, Facebook hesap bilgilerinizle giriş yapınız.
  • Instagram hesabını doğrulamak için yazdığınız e-posta hesabına giderek hesap doğrulama link adresine tıklayınız. Telefon doğrulaması ile giriş yaptıysanız alternatif güvenlik seçeneklerini kullanınız.

    YORUM EKLE