Instagram oops an error occurred nedir

banner186

Instagram hesabıma girerken ya da girmeye çalıştığımda oops, an error occurred uyarısı aldım. Oops an error occurred hatası ne demek? Nedir? Instagram hesabıma giremiyorum ne yapmalıyım?

Instagram oops an error occurred nedir

banner192
Instagram girerken oops an error occurred hatası ile larşılaşıyorum. Bu hata ne demek? Instagram' a neden giremiyorum ne yapılmalı?

Instagram' da oops an error occurred şeklinde bir uyarı alıyorsanız, çok fazla giriş denemesi yapılmış olabilir. Tarayıcı üzerinden instagram hesabınıza girmeye çalışınız. Instagram uygulamasını kapatıp açınız. Telefonu kapatıp açınız. Sorun devam ediyorsa önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

Bu hata bazen instagram kaynaklı sorunlardan dolayı olabiliyor. Örnek dünya geneli veya Türkiye port'ları kaynaklı olabiliyor. Yani bu durum geçici olabilir.

İşte bunu göz önünde bulundurarak farklı ilde olan bir tanıdığınıza aynı sorunla karşılaşıp karşılaşmadığını sorunuz.

Neden başka il? Çünkü bulunduğunuz yerde ve bazı yerlerde sorun görülebilir.

Oops an error occurred Instagram

Instagram oops an error occurred nedir

instagram,oops an error occurred,instagram oops an error occurred,oops an error occurred hatası,oops an error occurred uyarısı,instagram giremiyorum,oops an error occurred hesabım açılmıyor

Cep telefonu operatörleri yani Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell veri kullanımda kota uygulamış olabilir. Bazı tarifelerde belli kullanımlardan sonra hız düşümü yapılabiliyor. Bundan dolayı wifi ile internet erişimi yapıp deneyiniz.

Bazen şebeke çekimi iyi görünüyor ama internet erişimi yetersiz ya da bulunduğunuz yerde yoğun şekilde internet kullanımından dolayı baz istasyonları yetersiz kalabiliyor.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×