Instagram profil fotoğrafı büyütme uygulaması

Instagram hesabınıza girdiniz ve dolaşırken hoşunuza giden resmi almak veya otomatik profil fotoğrafını büyütmek istiyorsunuz ama uğraşmadan.

Andronova

Instagram profil fotoğraf büyütme programı veya programsız web siteleri üzerinden işlem yapılabiliyor. Uygulama kullanarak yapmak isteyenleri şimdiden uyarmak istiyorum. Google Play mağazında arama yaptığınızda çok sayıda uygulamayla karşılaşacaksınız. Daha ileri gidelim Google aramalarında sonuna apk şeklinde ekleyerek yapacağınız aramalardan sonra yine bir o kadar önerilerle karşılaşacaksınız. Sanırım bunların çoğunda sıkıntı var. Sürekli reklam çıkması, satın almaya yönelik işlemler ve denildiği gibi işlevsel olmaması gibi nedenleri sayabiliriz.

Demo ve deneme sürümüdür diye belirtenlerin dışında birde söylemeden işlemlerin arasına sıkıştıranlar oluyor. İstemeden açılan alanlar yine dikkat edeceğiniz önemli olanlardan biridir.

HD kalitesine sahip fotoğrafların oluşturulması için kalite arttırıcı yazılımlardan veya sitelerden yararlanabilirsiniz. Büyütmeyi yapan sistemlerin çoğunun istenildiği kaliteyi sunmadığını görüyoruz.

Instagram programsız profil fotoğrafı nasıl büyütülür?

Google yardımıyla çok sayıda online büyütme sitelerini bulabilirsiniz. Dikkat edilecek kısımlarda reklamlara tıklamaya teşvik yerleşimler, aldatıcı mesaj ve butonlar ve virüs odaklı içerikler.

  • Genelde açılan alanda hesabın kullanıcı adıyla (Username) aratma alanı olur. 
  • Karşınıza çok sayıda profil ismi çıkabilir. Sizin olanı seçtikten sonra büyüt veya “Full size” tarzı yazana dokunacaksınız.
  • Biraz bekletecek ve aşağıya büyütülmüş görseli açacak. Sağ tıklamayla veya basılı tutarak kaydet işlemini yapınız.
  • Gelişmiş bir kaç seeçeneği sunanların içeriğinde hikayeler / Stories ve Reels içeriklerini indirmeniz için seçenekler sunuyorlar. Vidoların hemen altında bağlantıyı göreceksiniz.

Engellenmiş kullanıcıların yine bu tarz siteleri kullanarak profile ulaşabilirler. Yine görüntüleme programlarının olduğunu söyleyelim.

Instagram resim büyütme paylaşımlarına dikkat ediniz

Test edilen listeye baktığımızda bazılarının verilen izinler sonucu birilerinin takip edilmesi gibi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aşağıya eklediğimiz uyarıları dikkate alınız ve devamını okuyunuz.

  • Kullanım için telefona erişimde izinlere dikkat ediniz. 
  • Kesinlikla indirmeden önce kullanıcıların yorumlarına bakınız.
  • Telefona koruma yazılımının yüklü olmasına özen gösteriniz. Özellikle müdehale etmeleri önlemek için.
  • Web sitesi üzerinden resim büyütme tercihinde bulunacaklar yine güvenirliği ve gelişmiş koruma olmadan denemeyiniz.
  • Cihazınızda mobil ödeme ve k.kartı eklemeden kullanım yapmanızı öneririz. Yanlışlıkla, rızanız dışında işlemler ve sizin dışınızda gelişecek durumlar için bir önlem olacak.

Tercih ettiğiniz ücretsiz yöntemin ilerleyen zamanlarda ücretli hale gelmesi mümkün olabileceğinden dolayı ucu açık ayarlamalardan uzak durunuz. Kişisel verilere tam erişim yapmak isteyen çalışmalardan uzak durulması daha hayırlı olacağını düşünüyoruz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme uygulaması

Örneklere baktığınızda yıldızlarına göre tercih edeniniz oluyordur. Bakınız geliştiricilerden bazılarının kasıtlı yorumlama ve puan verilmesi için yaptıkları çalışmalar olabiliyor. Sizin yapmanız gereken bakabiliyorsanız yorumların hepsini inceleyiniz. Atıyorum 24 kişinin inceleme yazısını yazdığını görüyorsunuz ve içerisinde 3-4 kişinin olumsuz yazdığını fark ettiniz. Az diyerek kesinlikle önemsiz görmeyin ve bunu dikkate alınız. Yazan çoksa karma şeklinde göz atabilirsiniz. 


Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 16:55

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın