Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram şifre hatası çözümü için ne yapmalıyım? Instagram giriş yapamıyorum bağlantı hatası alıyorum nedeni nedir? şifre hatası alıyorum ve şifrem doğru ama hesabıma ulaşamıyorum.

teknik destek

Instagram şifre hatası alıyorum çözümü nedir? Giriş yapamıyorum bağlantı hatası veya instagram şifre hatası alıyorum diyenlerde şu şekilde bir yardım mesajı alıyoruz. Şifrem doğru ama hesabıma giriş yapamıyorum ya da şifre değiştir çıkmıyor yani şifre oluştur alanı yok. Bu gibi sorunlarda ilk yapacağınız farklı cihazlardan hesabınıza giriş yapmak. Birde mümkünse başka internet ağlarından deneyin. Operatör yani mobil veri bağlantısıyla da denensin.

Instagram hesabında ağ sorunu yaşıyor olabilirsiniz:

Instagram’ da ağ sorunu sunucuya erişim yapılamamasından kaynaklı durum olabilir. Bu gibi sorunlar instagram’ da kullanıcı adı ve şifre hatasına neden olabiliyor. Ağ sorunlarında hesabınıza erişim yapabilseniz dahi fotoğrafları, videoları kısaca paylaşımlarda sorun yaşayabilirsiniz. Bunun dışında yorum yapma ve mesaj göndermede de sorun oluşabilir. Bazı ağ sorunları internet bağlantısını yaptığınız Wi-Fi ağı kaynaklı yada mobil veri bağlantısı kaynaklı olabiliyor. İnternet sağlayıcı yurt dışı portlarında oluşan bir sorun da olabilir. Bundan dolayı anlayabilmeniz için alternatif internet bağlantılarını deneyiniz.

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası

  • Kullandığınız cep telefonu kaynaklı bir sorunda olabilir. Örnek cihazın yazılımı güncel olmaması veya instagram uygulamasının güncel olmaması kaynaklı sorun olabilir.
  • Bazen virüs kaynaklı yada cihazda yeterli alan olmaması kaynaklı erişim sorunu yaşayabilirsiniz.
  • Bunun dışında telefonun tarih ve saatin doğru olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Eğer tarih yanlışsa instagram bağlantı hatası alabilirsiniz.
  • Yukarıdaki adımları kontrol ettiyseniz ve instagram şifre hatası alıyorsanız, internet bağlantısı olan bir bilgisayardan instagram resmi sitesinden hesabınıza giriş deneyiniz.
  • Eğer erişim yapamıyorsanız, instagram şifre sıfırlama deneyiniz.
  • Instagram hesabınızda hala sorunlar yaşıyorsanız aşağıdaki adresten instagram’ dan iletişime geçebilirsiniz.

Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası alıyorum diyersanız acaba telefonunuzda sorun olabilir mi? Bazen telefonlarda görülen bir sorunla ne kullanıcı instagram uygulamasını telefonuna yükleyebiliyor ne de hesabını açabiliyor. Bu sorun için kesin ama kesin çözüm telefonu formatlama. Alternatifli bir yol var ama zahmetli olduğundan pek üzerinde durmak istemedik. Bu da data klasöründen instagram’ ı silmek. Konu için bir yazı hazırladık.

Instagram’ ın Türkiye’ de her hangi bir yetkilisi bulunmuyor. Instagram’ a sorun bildirdiğinizde her hangi bir dönüş süresi bulunmamaktadır. Instagram’ da kişi engelleme yazımız Instagram kişi engelleme nasıl yapılır resimli anlatım ve Instagram şifremi unuttum instagram şifre kurtarma haberimizi inceleyebilirsiniz.

İletişim help.instagram.com/contact/151081798582137 ve sitemizden instagram iletişim şeklinde aratarak diğer adreslere ulaşabilirsiniz. Facebook üzerinden de iletişim kurmaya çalışın.


Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 01:01

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir