Instagram Şifre Sıfırlama Mail Kodu Mesajı Gelmiyor

Instagram şifremi unuttum. instagram e-posta mail gelmiyor. Instagram şifre sıfırlama. Bu e-posta adresi veya kullanıcı adı bir kullanıcı hesabıyla ilişkili değil. Kaydolduğundan emin misin? Cep telefonda instagram şifre sıfırlama sorunu hatası.

Instagram Şifre Sıfırlama Mail Kodu Mesajı Gelmiyor
banner192

Instagram şifre sıfırlaması olmuyor. Parola şifre sıfırlama güvenlik kodu telefonuma gelmiyor çözümü nedir?

Instagram hesabınız şifresini unuttun ve şifre sıfırlama başvurusu yapmanıza rağmen telefonunuza veya mail hesabınıza sıfırlama kodu gelmiyorsa, e-posta hesabınızda yer alan spam (gereksiz) başlığına tıklayıp kontrol ediniz.

Instagram hesabını açarken yanlış bir e-posta adresi yazmış olabilir misiniz?

Instagram hesabını Facebook gibi hesaplara bağladıysanız bu kanallar ile şifre sıfırlama yapabilirsiniz.

Mail hesabıyla ilgili her hangi sorun varsa mail sunucusu ile iletişime geçebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Mail alırken bir uygulama kullandınız mı?

Instagram şifre yenilemede e-posta adresiniz bulunamıyor yazılı bir uyarı aldıysanız, başka bir mail hesabı ile kayıt olmuş olabilirsiniz. Bunun dışında mail adresinizi yanlış yazıyor olabilirsiniz.

Instagram şifre sıfırlama

instagram şifre sıfırlama mesajı telefonuma gelmedi

Instagram şifre sıfırlama mail kodu mesajı gelmiyor

Instagram hesabınız kapatılmış yada çalınmış olabilir mi! Instagram' da profilinizi görüntülemeye çalışınız. Eğer hesap aktifse olan dışı bir paylaşım yada değiştirilmiş her hangi bir şey var mı kontrol ediniz.

Instagram şifremi unuttum seçeneği ile şifre sıfırlaması yapınız. Instagram kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi yazınız.  Ekrana gelen seçenekleri ya da aldığınız uyarıları not alınız. Eğer isterseniz önerdiğimiz destek hattını bu bilgilerle arayınız.

Instagram ile iletişime geçmek için bu adresten başvuru yapınız. Instagrama giriş yapamıyorum güvenlik sebebiyle şifreni yeniledik ve Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası yazılarımıza baktınız mı?
YORUM EKLE
YORUMLAR
destan
destan - 1 yıl Önce

Hesabım doğruluyor