Instagram son görülmeyle alakalı yenilik

Andronova
Yazar Andronova

Instagram' a gelen yeniliklerden biri kullanıcılarını çok sevindirdi. Mesajlar bölümüne son görülme eklendi. Artık kişinin son görüldüğü zamanı görebilirsiniz.

Teknoloji destek

Ünlü resim paylaşma ağı Instagram‘ a gelen bir yenilik bazı kullanıcılarını memnun edebilir. Direct Message’ da yaptığı güncelleme ile artık listenizde olan tüm kişilerin son görülme zamanını görebilirsiniz. Son görülme özelliğinden yararlanmak isterseniz öncelikle güncel sürümlerden birine sahip olmanız gerekiyor. Şirket bu özelliğini geçtiğimiz aylarda yani 2017 sonunda duyurmuş oldu.

Şu an ülkemizde ve çoğu ülkeninde içerisinde olduğu deneme süreci devam ediyor. Özellik büyük oranda kullanımı görüntülendi. 

Henüz beta aşamasında olmasından dolayı bölge değiştirerek test edilebiliyor.. Kısa süre içerisinde tam oturmuş olacaktır. Mesaj kısmında arkadaşların son görülme durumu yansıdı. Bu yenilik için çoğu kullanıcıdan olumlu yorumlar gelmeye devam ediyor.

Son görülme nereden bakılmakta? Sağ üst kısımta yer alan uçurtma simgesi yani direk message simgesine dokunun. Mesajlar bölümünde hesabınızda bulunan tüm kullanıcıların son görülme zamanlarını görebilirsiniz.

Instagram son görülmeyle alakalı yenilik

Göremiyorum diyenlerin bakacağı alanlar şöyle:

  • Uygulamanın güncel olduğundan ve cihazın yazılımıyla uyumuna bakınız.
  • Telefonun yeniden başlatılarak test edilmesi sağlanabilir.
  • Önceki uyumlu versiyonlardan bir kaçı ile test edilebilir.
  • Profilinizde bir şeylerin değiştirilmiyor olması testine göre talep oluşturulabilir.


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 16:58

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir