Instagram takibi bırakanları görme

Andronova
2 Minimum Okuma

Resim paylaşım uygulamaları içerisinde en çok bilinilirliği bulunan instagram' da, hesabınızı takip etmeyi bırakanları uygulama aracılığı ile görüp silebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sosyal medya sitelerine günümüzde çok fazla zaman ayrılmaya başlanmış ve artık insan hayatının bir parçası haline gelmişlerdir. Özellikle Instagram dünyanın büyük bir çoğunluğunun kullandığı ve gün geçtikçe kullananların sayısının daha da arttığı bir uygulamadır. Yazımızda Instagram takibi bırakanları görme veya bakma sorusuna yanıt vermeye çalıştık.

Bu uygulamayı kullananların çoğu sadece bilgilenmek amacı ile kullanırken bazıları ise uygulamayla bütünleşmiş durumdadır. Böyle olunca insanlar kendilerini kimlerin takip ettiğini ya da etmediğini bilmek isterler.

Instagram da kullanılan hesabı takipten çıkaran kullanıcıları görmek kolay değildir. Tek tek hesaplara bakıp araştırmak gerekir. Ancak bunu kolay hale getiren görme amaçlı uygulamalarda yapılmıştır. Tabi ki bunları bilgisayardan değil de telefondan yapmak gerekmektedir.

Uygulamalar nasıl indirilir?

Bu uygulamaları indirebilmek için iOS kullanıcıları App Store’a, Android kullanıcıları ise Google Play Store’a giriş yaparlar. Arama kısmına takibi bırakanlar ya da unfollows yazılırsa ekrana birçok uygulama çıkacaktır. Bunlardan istenilen uygulama indirilebilir. Çünkü genel olarak hepsi işe yarar. Ama yine de yüksek puanlı olanları tercih etmek daha iyi olacaktır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Uygulama nasıl kullanılır?

1- İlk olarak indirilen uygulamaya giriş yapılır.

2- Çıkacak giriş ekranında kullanıcı adı kısmına İnstagram hesap adı, şifre kısmına da hesap şifresi yazılarak alttaki butona tıklanır.

3- Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra takip etmeyenleri çıkar ya da buna benzer yazılar çıkacaktır. Bu butonlara tıklayarak işlem kolaylıkla halledilir.

Böylece İnstagram’dan artık hesabı takip etmeyen kullanıcılar tespit edilip rahatlıkla takipten çıkarılmış olur. Bu uygulamalar ücretsiz oldukları için istenildiği kadar kullanılabilirler.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram takibi bırakanları görme

Önemli uyarılar!

Bu şekilde kullanılan bir çok sistemin hesaplarda güvenlik zafiyeti oluşturduğu hatta bazılarının hesaplarının çalınmasına neden olduğu biliniyor. Bu bilinen ama birde arka planında yapılanları çoğu göremiyor. Kişisel verilerin bilginiz dışında kullanılması ve hesabınızdan yararlanılması gibi durumlar bulunuyor.


Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 00:25

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir